Blue Dragon Thai Red Curry cooking saus

Bilde av Blue Dragon Thai Red Curry cooking saus.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Blue Dragon Thai Red Curry cooking saus

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 467 kilojoule
Kcal 111.6 kalorier
Protein 0.8 gram
Karbo 10.4 gram
Sukker 6.7 gram
Kostfiber 0.6 gram
Fett 6.8 gram
Mettet fett 4.7 gram



Annonse




Fakta om Blue Dragon Thai Red Curry cooking saus.

Thaiklassikeren er en medium sterk saus, basert på kokosmelk og rød curry paste.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
24.08.2022
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Sauser ferske
Kilde til Næringsdata
Produsent
Blue DragonHaugen Gruppen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
5644





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Blue Dragon Thai Red Curry cooking saus med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Eldorado kebabsaus mild1504359,453823
Santa Maria Oyster and Garlic Wok sauce560133,840,30,931,3
Saritas Tandoori saus472112,84,6153,1
Rema 1000 Gochujang Sauce766183,070,21,443,4
Pataks Butter Chicken mild 350 gr535127,869,81,28,2
Rema 1000 chunky salsasaus 315g14334,170,516,5
Pataks Raita21350,91,21,88,3
Eldorado kebabsaus sterk817195,26151,414
Go-tan Ketjap Manis833199,080,16,944,6
Toro Thai Red Curry cooking sauce563134,558,7112,7
Pataks Korma Sauce722172,55141,39,4
Blue Dragon Singapore curry cooking sauce37288,93,20,713,9
Pataks Tandoori cooking sauce41699,425,7110,4
Wilkins and Sons økologisk cumberlandsaus1109265,050065
Blue Dragon Teriyaki cooking sauce439104,920,10,825,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.