Cajun krydder

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Cajun krydder.

Denne krydderblandingen omfatter hvitløk, løk, paprikapulver, svart pepper, spisskarve, sennepspulver, kajenne, tørket timian og tørket oregano. Ferdigblandet krydder kan variere. Jeg henviser til egne oppskrifter jeg har på dette krydderet.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Cajun krydder.

Den blir også pudret over kjøtt og fisk før det blir grillet eller stekt. Blir brukt til å krydre stuinger og risretter i Louisiana.


Innlagt dato
Oppdatert dato
11.08.2006
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Karakter (Snitt)
4,75 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
7206




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Cajun krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Rema 1000 Grillkrydder 300g813194,32,65,531
Eldorado popcornkrydder butter1332318,3421064
Hindu kjøttkake kryddermiks pose1451346,781,75,275,2
Provencekrydder1234,32957,6510,367,8
Hindu allroundkrydder glass420100,383,93,88,6
Santa maria pizzakrydder1071255,964,715,318,6
Pizzakrydder1281306,1511,1812,8660
Knorr chili con carne krydderblanding504120,457,28,15
Santa Maria cajun1395333,49,913,336,3
Knorr aromat krydder 90 gr609145,553,11316
Taco kryddermix9512263,55,936,7
Toro Krydderiet kanel og sukker1600382,40,50,689
Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder600143,42,83,223,2
Santa Maria grillkrydder 50 gr738176,383,17,124,2
Santa Maria Dip Mix taco1180282,026,11039,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.