Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder

Bilde av Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 600 kilojoule
Kcal 143.4 kalorier
Protein 3.2 gram
Karbo 23.2 gram
Sukker 11 gram
Kostfiber gram
Fett 2.8 gram
Mettet fett 0.5 gram



Annonse




Fakta om Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder.

HOFF Pommes Frites Krydder Grill – Hele Norges favoritt! Passer perfekt til pommes frites, kjøtt, fisk, baguetten, brødskiva eller søtpotetene. Hva bruker du det til


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder.

Ca. 3 g krydder til 100g pommes frites

Hvor kjøpes Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder?

Produktet selges på REMA1000, RIMI, ICA Supermarked, ICA Nær, ICA Maxi, Coop Marked, Coop Prix, Coop Mega, Coop Obs!, Eurospar, Spar, Meny , Centra og Ultra.


Innlagt dato
Oppdatert dato
15.12.2020
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Hoff Norske potetindustrierHoff_Norske_potetindustrier
Karakter (Snitt)
4,44 poeng satt av 18 brukere.
Besøk
15447
Hvor kjøpes det?
Produktet selges på REMA1000. RIMI. ICA Supermarked. ICA Nær. ICA Maxi. Coop Marked. Coop Prix. Coop Mega. Coop Obs!. Eurospar. Spar. Meny . Centra og Ultra.





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Pommes Frites som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Løvbiff med pommes frites3.6196,9213,787,210,629,61
Kylling med pommes frites4197,8910,5315,899,463,47
Pølser med pommes frites4.5259,0815,526,6722,087,67
Stekt torskerogn med pommes frites3.4180,4110,1510,9610,85,96
Knut´s enkle elgbiff3.7139,75,649,1911,8110,9
Min enkle pølsemeny4262,5216,267,3520,738,27
Fish and chips med laks4344,4626,9810,1914,4710,6
Ovnsbakte kyllingklubber4190,5810,511,6511,988,91
Stekt laks med rosenkål og pommes frites2.7194,0712,9710,18,4610,47
Pepperkarbonader3179,39,57,4415,124,44
Fish & chips 23269,520,187,3313,896
Lettlaget janson´s3173,9611,527,029,835,87
Vinterbiff3159,927,4210,5911,8510,33
Frityrstekt fiskefilet med sennepsmak3232,6112,338,8720,174,05
Gyros 23113,432,458,5913,369,85


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Hoff Pommes Frites-/Grillkrydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Maarud dipmix tortilla1290308,313,47,857
Hindu piffikrydder boks474113,282,710,29,8
Hindu karri glass1305311,8912,512,847,6
Hindu pizzakrydder glass1098262,425,69,925,8
Masalamagic Nirus Chili Pulver128931114,313,514,9
Hindu allroundkrydder glass420100,383,93,88,6
Santa Maria Burrito Spice Mix1186283,456,71136
Hindu svinekjøttkrydder glass38592,011,77,311
Santa maria allroundkrydder 394 gr423101,092,57,68,6
Santa Maria Tikka Masala spice mix1194285,365,88,741
Toro Krydderiet Tandoori Masala776185,4686,919
Rema 1000 Gløggmix 175gr1666398,17177,450
Santa maria pizzakrydder 57gr1071255,964,715,318,6
Pepperkakekrydder1380,7533013,911,327,32
Caj P. kryddermix burger original1019243,543,15,148,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.