Coop Xtra strøkavring

Bilde av Coop Xtra strøkavring.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Xtra strøkavring

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1511 kilojoule
Kcal 361.1 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 70 gram
Sukker 4 gram
Kostfiber gram
Fett 1.6 gram
Mettet fett 0.2 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
29.03.2023
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød annet
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
4,33 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
9858





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Xtra strøkavring med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tipiak Krutonger med Tomat og basilikum1703407,0116,210,366,7
Pågen scorpor fullkorn1633390,286,31267
Snatts Mediterranean Bread Snacks2102502,3725859
Matze820195,981,488,0233,58
Coop Ostehorn Krydret1105264,094,29,645
ledig ff11252686,9443,7
Polarbrød Polarkløver1090260,5141142
Børek, med kjøttdeig, kjøpt i kafé/bakeri129430811,414,535,7
Møllerens focaccia glutenfri930222,272,52,745,4
Hatting myke pitabrød1193285,125,98,947
Bakehuset minipizza1005240,196,61132,8
Grønn og frisk minigrissini tomat og basilikum1888451,23151364
Rema 1000 libanesisk brød 328gr1245297,551,28,661
Polarbrød tynnbrød1500358,51,311,272
DrSchar sandwich Dunkel Mørkt980234,224,33,841

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.