Fiskekarbonader, makrell

Kalorier og viktig næringsinnhold i Fiskekarbonader, makrell

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 776 kilojoule
Kcal 186 kalorier
Protein 15.1 gram
Karbo 2.4 gram
Sukker 1 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 12.9 gram
Mettet fett 3.2 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Fiskeburgere kaker ferdige
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3513





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Fiskekarbonader, makrell med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Fiskekaker, kjøpt4621104,211,86
Fiskekarbonader, kjøpt4501073,711,56,5
Fiskekarbonader, mager fisk6491569,810,86
Fiskekarbonader, sei6471559,710,86
Fiskekarbonader, laks87120914,916,52,4
Coop Steinbitkaker470112,334,5108
Lofoten Fiskekaker4631104,411,95,5
Godehav Fiskekarbonader4841153,811,28,6
Fiskemannen Fiskekarbonader377902,512,34,2
Berggren Fiskekarbonader4881164,811,16,6
Coop Fiskekaker smak 600gr5161235,311,96,7
Coop skjærgårdsburger36086,041137
Fiskemannen Fiskekaker 400gr404963,511,14,8
Fiskekarbonader, sild74517912,414,52,4
Godehav Fiskekaker4631103,612,36,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.