Gilde Stekepølse salsiccia

Bilde av Gilde Stekepølse salsiccia.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Stekepølse salsiccia

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1165 kilojoule
Kcal 278.4 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 3.3 gram
Sukker 0.4 gram
Kostfiber gram
Fett 24 gram
Mettet fett 8.3 gram



Annonse




Fakta om Gilde Stekepølse salsiccia.

Urøkt grov stekepølse


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
05.12.2016
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Grill
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3638





Noen anbefalte oppskrifter som bruker grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Stekepølse salsiccia med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Chef ostepølse1051251,1820117,3
Leiv Vidar Løkwurst944225,6117,5107
Gilde supergrill med jarlsberg1021244,0120115,5
Gilde Grillpølse, med mindre fett68616510,112,85,3
Leiv Vidar kebabgrill781186,6513134,5
Gilde supergrill930222,2718105,5
Gilde Grillpølse 600 gr923220,59189,55,6
Folkets ostegrill med bacon kiwi1120267,682214,82,9
Nordfjord grillpølse 560 gr1050250,95219,56,4
Leiv Vidar ostegrill971232,0618116,5
Leiv Vidar ost og bacon grillpølse971232,0618116,5
Gilde grillpølse med ost og chili100023920105,3
Thulefjord bøkerøkt gourmet grillpølse944225,6117135,5
Arne Børresen Jalapenogrill 480gr1037247,8420,810,94,9
Gilde Grillpølse 240 gr930222,2718105,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.