Inderøy slakteri grov julepølse 400gr

Bilde av Inderøy slakteri grov julepølse 400gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Inderøy slakteri grov julepølse 400gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1088 kilojoule
Kcal 260 kalorier
Protein 11.7 gram
Karbo 5.6 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 21.5 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
28.11.2022
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse jul
Kilde til Næringsdata
Produsent
Inderøy slakteri asInderøy slakteri as
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2128





Noen anbefalte oppskrifter som bruker julepølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Stekt julepølse med kålmiks3.5140,19,944,257,664,23
Julepølse med flower sprout3204,1710,978,4217,099,3
Rask juletallerken i tidsklemma3175,9812,568,027,294,85
Julepølsewok3147,5811,085,655,684,27
Dupp i gryten3124,97,224,610,022,28
Julepølse med bernaise3188,1413,525,9610,234,26
Julepølse på landbrød3197,912,627,3812,885,51
Julepølse i lompe med eple og pecannøtter3279,8823,87,97,898,61
Julepølse i lompe med sennep og tyttebær3196,2413,887,3410,025,69


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Inderøy slakteri grov julepølse 400gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nordfjord julepølse grov urøkt1082258,5921117
Coop julepølse grov 400g hampshire1056252,3821124,2
Gilde Julepølse røkt 400 gr1039248,322196,4
First Price julepølse1050250,9520,210,17,3
Coop Smak Julepølse Grov 400g1062253,8121124,2
Henriettes julepølse 400gr1034247,1220,1107,1
Gilde Julepølse røkt 1600 gr1019243,54209,96,5
Alf Strøm Larsen julepølse urøkt 500gr962229,9119,210,14,7
Gilde Grovpølse933222,9818105,7
Grøstadgris Julepølse1000239209,95,4
Go vegan Julepølser578138,14128,81,7
Kolonihagen Julepølse1170279,6323,710,86,3
Gilde julepølse grov 300gr1194285,3625132,8
Gilde Go og Mager kokt julepølse610145,799,1105,8
Hanssen Julepølse Kokt 400gr urøkt1122268,1522,910,26

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.