Masalamagic Nirus Garam Masala

Bilde av Masalamagic Nirus Garam Masala.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Masalamagic Nirus Garam Masala

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1316 kilojoule
Kcal 314.5 kalorier
Protein 11 gram
Karbo 63 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 36 gram
Fett 9.9 gram
Mettet fett 0.8 gram



Annonse




Fakta om Masalamagic Nirus Garam Masala.

Herlig krydder til de store rettene!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
31.01.2022
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
MasalaMagic ASMasalamagic
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1228





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Masalamagic Nirus Garam Masala med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Knorr spaghetti bolognese krydderblanding649155,115,58,118
Santa Maria Raita Spice Mix1201287,032,38,552
Santa Maria Taco Spice Mix 3 pack1222292,0559,646
Maggi juicy chicken provencale miks1265302,334,27,553,6
Knorr fransk dressingmix1815433,78460,54
Santa maria Pasta Rossa1057252,623,410,138,4
Santa maria Chicken & Steak1138271,9841140
Santa Maria Organic Taco Spice Mix1249298,516,51043
Knorr tomat dressingmix1831437,6460,55,2
Santa maria pizzakrydder 105gr1071255,964,715,318,6
Santa Maria BBQ spice allround970231,832,77,838
Toro wraps italian110026041146
Hindu grillkrydder boks472112,83,210,47,2
Hindu biffkrydder glass564134,7948,511,7
Old el paso Enchilada Spice Mix1306312,136,69,247,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.