Masalamagic Nirus Garam Masala

Bilde av Masalamagic Nirus Garam Masala.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Masalamagic Nirus Garam Masala

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1316 kilojoule
Kcal 314.5 kalorier
Protein 11 gram
Karbo 63 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 36 gram
Fett 9.9 gram
Mettet fett 0.8 gram



Annonse




Fakta om Masalamagic Nirus Garam Masala.

Herlig krydder til de store rettene!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
31.01.2022
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
MasalaMagic ASMasalamagic
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1230





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Masalamagic Nirus Garam Masala med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Maggi kjøttdeigsaus miks1420339,382,91161
Santa maria Vegetarian Taco Mix1288307,832,34419
Caj P. hvitløkskrydder667159,410,25,148,3
Maarud dipmix holiday 3 pk1255299,942,36,461
Caj P. hamburgerkrydder1019243,543,15,148,3
Gyros krydderblanding812194,063,698,7724
Garam_masala1316314,529,911163
Old El Paso Taco kryddermix9022153,76,633,3
Hindu svinekjøttkrydder glass38592,011,77,311
Santa maria allroundkrydder423101,092,57,68,6
Hindu Kebab Kryddermiks Pose1302311,1712,516,535,6
Masalamagic Nirus raita miks2326555,91401039
Knorr urter dressingmix1811432,82460,54
Santa Maria Tandoori1432342,247,811,547,9
Masalamagic nirus chaat masala1200286,8197

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.