Nestle Nesquick Sjokoladepulver 800 gr

Bilde av Nestle Nesquick Sjokoladepulver 800 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nestle Nesquick Sjokoladepulver 800 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1607 kilojoule
Kcal 384.1 kalorier
Protein 4.6 gram
Karbo 80 gram
Sukker 78 gram
Kostfiber 6.7 gram
Fett 3 gram
Mettet fett 1.7 gram



Annonse




Fakta om Nestle Nesquick Sjokoladepulver 800 gr.

Stor pakke med nesquick


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.07.2019
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
NestleNestle
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1807





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Sjokoladepulver som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
BARNAS BESTE4.9317,789,623,8653,272,31
BARNAS BESTE4.9317,789,623,8653,272,31
Trøffelkake5444,5628,347,5238,295,65
Kahlua kaffe4.389,210,160,2612,969,84
Enkel sjokoladekake2.2317,759,613,8653,282,31
Enkel sjokoladekake2.2317,759,613,8653,282,31
Sjokoladekake for proteinintolerante - men god for alle4.5357,3212,321,5359,573,43
Sjokoladekake for proteinintolerante - men god for alle4.5357,3212,321,5359,573,43
Rødvinskake 24376,0320,376,5537,926,16
Frokost shake(0,B)3591,744,286,272,09
Mocha Brandy369,320,772,525,916,3
Microsoftice spesial3253,1318,113,2819,143,43
Baileys Raspberry Chilli Flip3297,15,61,2817,434,88
Spiced herbstmilch coffee3193,991,193,2941,744,01
Mocca Latte393,932,794,2412,744,43


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nestle Nesquick Sjokoladepulver 800 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrSchar Delishios2129508,83256,364
Freia Julekuler2315553,28348,253
Freia smakfull Melkesjokolade toffee helnøtt2304550,65355,952
Nidar Stratos julefigurer2260540,14329,154
Mars Twix mini 20gr2072495,223,94,564,6
Nidar Bamsemums 220gr1600382,4104,871
Nidar Troika1680401,52183,157
Anthon Berg sjokoladeegg drage2039487,32234,364
Anthon Berg Plomme i Madeira mix1924459,83247,550
Fazer Dumle kjærlighet1825436,17132,678
Sørlandschips melkesjokolade med chips 165 gr2297548,98359,348
Nidar favoritter Blå storplate 188gr2260540,14328,255
Nidar Stratos2290547,31329,655
Fazer Dumle Original1983473,93213,466
Freia Premium perler appelsin 120 gr2059492,1284,252

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.