Peppes Original pizzabunn

Bilde av Peppes Original pizzabunn.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Peppes Original pizzabunn

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1085 kilojoule
Kcal 259.3 kalorier
Protein 8.6 gram
Karbo 43 gram
Sukker 2.1 gram
Kostfiber 1.2 gram
Fett 3.8 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Peppes Original pizzabunn.

Luftig bunn som gir deg den klassiske amerikanske pizzaopplevelsen. Den ferske bunnen er ferdig kjevlet ut og deretter rullet sammen på bakepapir. Bunnen er klar til bruk og trenger bare rulles ut, legges på stekebrettet og fylles med det du måtte ønske. Enkelt og lettvint. Bunnen inneholder nå enda litt mindre salt og er laget med olivenolje.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
08.12.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pizza bunner
Kilde til Næringsdata
Produsent
Peppes PizzaPeppes Pizza
Karakter (Snitt)
3,73 poeng satt av 22 brukere.
Besøk
11002





Noen anbefalte oppskrifter som bruker pizzabunn som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Tacopizza4.1156,844,666,9920,715,18
Grønnsakspizza4.6125,845,225,0813,764,57
Toro Nanbrød4.4218,696,277,0732,414,45
Tacokrydret kyllingpizza5.2196,467,5212,6618,518,26
Tunfisk pizza4.5175,327,328,5117,515,79
Sterk Pizza4.2177,026,5810,5218,127,35
Artiskokkhjerte pizza(0,A)3188,4111,954,8714,338,52
Californiapizza(0,AB)4.5262,5413,4416,8217,929,71
Pizza med fire sorter ost4.5220,0611,6612,1915,918,86
Elgpiroger4.5224,148,114,2622,6710,63
Toro urtebrød3.5272,75,79,344,55,7
Piratpizza3146,814,9510,2614,575,13
Hawaiipizza2151,975,959,3314,616,96
Potet-løkpizza(B,AB)3160,416,376,6318,27,19
Barnas pølsespidd3178,226,7415,8213,146,55


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Peppes Original pizzabunn med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro pizzabunn litt grovere1098262,424,1943
Tine Nå Italiensk Pizzabunn1226293,017,39,446
Eldorado pizzabunn XXL fullkorn1123268,394,51044
Peppes Italian Tynn Firkantet Pizzabunn1171279,866,76,646
Toro pizzabunn familiepakning1195285,63,71050
Toro pizzabunn italiensk type 400gr1353323,369,11247
Isbilen Pizzabunner med saus863206,250,986,840,3
Toro pizzabunn med tomatsaus797190,482,65,734
Napolitansk pizzadeig800191,24,635,8830,26
Eldorado pizzabunn italiensk 430 gr1216290,624,99,449
Hatting Mini pizzabunn1164278,194,38,849
Toro pizza pronto12002856,57,549
Semper Pizzabottnar1239296,125,13,956
Eldorado pizzabunn fullkorn986235,653,28,541
Toro pizzabunn fin type1126269,115,79,344,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.