Quaker Havre Minifras

Bilde av Quaker Havre Minifras.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Quaker Havre Minifras

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1588 kilojoule
Kcal 379.5 kalorier
Protein 12 gram
Karbo 65 gram
Sukker 9.5 gram
Kostfiber 10 gram
Fett 5.4 gram
Mettet fett 1.3 gram



Annonse




Fakta om Quaker Havre Minifras.

Minifras består av 60 % fullkorn og er utviklet spesielt av ernæringsfysiologer til barn. De kjente havreputene har fått besøk av små ekorn, elefanter og bjørner som gjør frokosten enda morsommere.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.02.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kornblanding frokostkorn
Kilde til Næringsdata
Produsent
QuakerOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3178





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Quaker Havre Minifras med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Quaker Super goodness grains&seeds1732413,949,81067
Kelloggs all bran regular1503359,212,81166
Urtekram muesli crunchy aronia1630389,5789,865
Quaker Havrefras Havreputer16223856,91262,5
Quaker havre fras 600 gr1577376,96,71358
Synnøve nøttemiks kokosflak2300549,7451518
Nestle Cheerios multi 375gr1624388,134,39,572,5
Kelloggs All-bran Regular Hveteflak ristet, med hvetekli14183361,810,462,3
Finax sunt og gott original1450346,5541163
DrSchar Corn Flakes14463410,27,575,6
First price fruktmusli1470351,337,81258
Kelloggs froot loops1630389,5738,379
Toppmix base Crunch1850442,1514966
Kelloggs Rice Krispies1643392,671,2786
Nestle Cheerios Havre eple og kanel 320gr1646393,396,710,566,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.