Quaker Super goodness grains&seeds

Bilde av Quaker Super goodness grains&seeds.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Quaker Super goodness grains&seeds

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1732 kilojoule
Kcal 413.9 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 67 gram
Sukker 11 gram
Kostfiber 7.6 gram
Fett 9.8 gram
Mettet fett 1.4 gram



Annonse




Fakta om Quaker Super goodness grains&seeds.

Nye Quaker Super Goodness Grains & Seeds, med gresskar- og solsikkefrø! Inneholder havre,quinoa og bygg; gir en boost av mangan, fosfor og fiber. Smaker kjempegodt og er bra for fordøyelsen!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.02.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kornblanding frokostkorn
Kilde til Næringsdata
Produsent
QuakerOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2053





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Quaker Super goodness grains&seeds med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toppmix base Kornbjørner1480353,723,210,562,9
Nestle Lion frokost karamell og sjokolade 140gr1689403,675,68,275,8
Møllerens Opplagt Granola Eple og Kanel1881449,5516865
Puffet ris16033780,9686
Jippi Frokostkorn Frokosttall15313622,61169,1
Helios granola, bær, chia og quinoa1710408,6981266
Coop musli tropical fruit1656395,78119,960
Jippi Havreputer17024035,712,271,7
Axa Go'dag Fruktmüsli14993555965
Rema 1000 Honni Puffs 500g1633390,281,48,582
Kelloggs mickey mouse1618386,73,17,578
Quaker havre fras 600 gr1577376,96,71358
First Price choco kuler1674400,084,45,881,3
Synnøve herkules frokostkuler1750418,252,78,485
Synnøve granola med bygg og puffet quinoa1831437,6161251

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.