Santa Maria frityrmix

Bilde av Santa Maria frityrmix.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa Maria frityrmix

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1500 kilojoule
Kcal 358.5 kalorier
Protein 6.1 gram
Karbo 78 gram
Sukker 2.7 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 2 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Santa Maria frityrmix.

En frityrmiks med god nøytral smak. Gir en krisp og sprø overflate. Det friterte holder seg sprøtt lenge. Lett å blande i vann. Passer til både desserter og hovedretter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
20.06.2021
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
5247





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria frityrmix med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Old El Paso Taco kryddermix9022153,76,633,3
Santa Maria Tom Kha Soup Mix1093261,222,21047
Santa maria allroundkrydder 394 gr423101,092,57,68,6
Santa Maria BBQ spice chili930222,276,28,925
Knorr fransk dressingmix1815433,78460,54
Toro Krydderiet Tandoori Masala776185,4686,919
Urtekram herbes de provence1234,32957,6510,367,8
Maarud Onion Dipmix1400334,61,47,569
Hindu allroundkrydder glass420100,383,93,88,6
Santa Maria grillkrydder 50 gr738176,383,17,124,2
Masalamagic nirus chaat masala1200286,8197
Santa Maria Basil & Garlic1043249,272,811,238,8
Knorr kjøtt og grillkrydder 90 gr600143,42,51416
Toro Krydderiet Grillkrydder625149,372,41514
Hoff Potet og Salatkrydder800191,23,11522

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.