Semper surdeigsknekkebrød

Bilde av Semper surdeigsknekkebrød.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Semper surdeigsknekkebrød

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1526 kilojoule
Kcal 364.7 kalorier
Protein 4.9 gram
Karbo 73 gram
Sukker 3.5 gram
Kostfiber 7.8 gram
Fett 3.3 gram
Mettet fett 0.5 gram



Annonse




Fakta om Semper surdeigsknekkebrød.

Surdeigsknekkebrød med surdeig er et smakfullt knekkebrød bakt med surdeig, teff og havrefiber i en praktisk pakning. Fri for gluten, laktose og bakt uten hvetestivelse. Passer til LavFODMAP-diett, skannet september 2018.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
15.04.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Kilde til Næringsdata
Produsent
SemperSempers Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4161
Spesielle egenskaper
Glutenfri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Semper surdeigsknekkebrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Sætres beste tynne rug knekkebrød1400334,621262
Synnøve Grovkrisp sesamfrø og linfrø1841442232032,3
Wasa husman13473191,17,862,3
Synnøve grovkrisp glutenfri1817434,26201346
Wasa Sport+1410336,99310,356,2
Semper Grovknacke1538367,582,53,578
Semper Gourmetknekkebrød1526364,713,34,973
Finn Crisp Original rye1350322,652,71158
Holmen crisp rømmebrød2083497,83238,463
Holmen crisp potetflatbrød1531365,90,99,576
Semper Musliknekkebrød1598381,925,24,474
Ryvita Muesli Crunch Twin Pack1509360,655,48,361,8
Knekkebrød, rug, grovt12993081,5955,4
Ryvita gresskarfrø1554371,47,211,256
Ryvita mediterranean herbs1697405,581,69,581,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.