TINE Kremgo Krydder

Bilde av TINE Kremgo Krydder.

Kalorier og Næringsinnhold i TINE Kremgo Krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1143 kilojoule
Kcal 277 kalorier
Protein 5.9 gram
Karbo 2.6 gram
Sukker 2.6 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 27 gram
Mettet fett 17 gram



Annonse




Fakta om TINE Kremgo Krydder.

TINE Kremgo’® Krydder egner seg godt som pålegg eller som smakshever i supper og sauser, og har en smidig og smørbar konsistens. TINE Kremgo’® - de originale kremostene fra TINE - har noe for enhver smak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for TINE Kremgo Krydder.

TINE Kremgo’® er friske, milde og smøremyke kremoster som passer bra til det meste, som pålegg eller smaksforsterker i matlagingen.
Innlagt dato
Oppdatert dato
15.02.2019
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Kremost/smøreost
Kilde til Næringsdata
Produsent
TineTines Mediebank
Karakter (Snitt)
4,67 poeng satt av 9 brukere.
Besøk
9743





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Kremost som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Oreo kjeks kake(Oreokake)4.9401,9926,594,0436,129,44
Supergod ostekake!4.7239,7415,423,6421,314,74
Enkel og god gulrotkake4.1297,217,334,252,963,4
Gulrotkake-muffins4.4323,1716,095,5738,074,61
Glutenfri gulrotkake4.3357,1115,872,8549,574,43
Lefseruller med røkelaks4.2176,539,139,9512,9610,99
Mandel-kokoskake4.9425,0629,987,6229,065,49
Kremostsuppe4.995,197,335,131,84,55
Kremostsuppe4.995,197,335,131,84,55
Pølsehorn3.8238,3713,359,8419,113,48
Lakse wrap4.5172,5713,078,584,8612,54
Veronica´s ostekake4.7288,3119,373,624,594,72
Ellens ostekake5321,5222,483,525,85,64
Tiramisu4205,2815,485,27,9310,47
Gulrotkake med glasur5.2320,9416,124,8838,143,67


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av TINE Kremgo Krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Arla castello kremostring pepper1253299,46288,64,7
Tine Snøfrisk Lett Naturell742177,33157,83,2
TINE Kremgo Mandarin og Ananas1171283265,46,9
Kavli magerost soltørket tomat og basilikum582139,097181
Buko1140,7272,6222,1181
TINE Kremgo Afrikansk Paprika1117257,642663,1
Kavli herlig bacon smøremyk ost915218,6816172
TINE Skinkeost kuvert848202,6716150,1
TINE Kremost til baking Naturell1391332,443373
Philadelphia french herbs868207,45195,14
Tine Fryd creme aprikos1370327,4329152
Kavli baconost tube884211,2717150
Philadelphia Original Kremost964230,3921,55,54
Arla Buko Pikant1319315,24317,73,1
Arla Apetina Kremost Naturell1039248,32254,53

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.