Toro Bearnaisesaus ferdig 3 l

Bilde av Toro Bearnaisesaus ferdig 3 l.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro Bearnaisesaus ferdig 3 l

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 730 kilojoule
Kcal 174.5 kalorier
Protein 0.6 gram
Karbo 3.5 gram
Sukker 1.3 gram
Kostfiber 0.6 gram
Fett 18 gram
Mettet fett 3.3 gram



Annonse




Fakta om Toro Bearnaisesaus ferdig 3 l.

Ferdig saus med Den kjente gode smaken


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.09.2018
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Sauser ferske
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroOrkla mediebank
Storkjøkken eller dagligvare
Kun storkjøkken
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1931





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Bearnaisesaus som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Knut´s enkle elgbiff3.7139,75,649,1911,8110,9
Resteribbe i romjula3223,317,6810,435,087,41


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro Bearnaisesaus ferdig 3 l med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Lofoten Røkelakssaus2250537,755628
Toro ferdig bearnaisesaus846202,19200,64,6
Meny hvit saus med gressløk541129,29111,64,9
Fjordland Peppersaus527125,9511,31,35,3
Veloutésaus1046249,9919,863,249,87
Knorr bearnaisesaus ferdig 1 liter1900454,1501,52
Lofoten Hvitvinsaus – Kremet med basilikum og sort pepper932222,7421,93,43,7
Eldorado ribbesaus512122,3610,41,16,4
Coop anglamark Økologisk taco saus17642,060,51,27,5
Toro ferdig fløtesaus34883,176,71,34
Tine Piano Sjokoladesaus1209288,951,71,364
Toro fiks ferdig kremet kantarellsaus520124,281213,5
Hvit pizzasaus med creme fraiche1290308,3132,692,132,46
Saritas Jalfrezi saus462110,413,6163,6
Meny sennepssaus898214,6219,73,036,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.