DrOetker Choco Fondant

Bilde av DrOetker Choco Fondant.

Kalorier og viktig næringsinnhold i DrOetker Choco Fondant

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1662 kilojoule
Kcal 397.2 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 86 gram
Sukker 82 gram
Kostfiber gram
Fett 4.9 gram
Mettet fett 2.5 gram



Annonse




Fakta om DrOetker Choco Fondant.

Ferdig choco sukkerfondant - enklere blir det ikke å trylle fram de flotteste dekorasjonene til kaker og cupcakes.
Sukkerfondanten er enkel å jobbe med, er mørke brun i fargen, og er perfekt om man ønsker å lage blomster eller andre figurer til bakverk.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
16.03.2018
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr OetkerDr Oetker
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1940





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrOetker Choco Fondant med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Idun Favorittblanding1683402,2300,199
DrOetker Super Hero1685402,711,60,395
Coop bakepulver 225g544130,010032
DrOetker Grønn Konditorfarge1105264,090,011,860
DrOetker bakekakao1517362,5621208,9
DrOetker Kakemousse Vanilje1170279,630095,2
DrOetker Chokostrøssel1995390,52205,667
DrOetker Writing Gel Gold1137271,740066
DrOetker miniperler1593380,720,50,493
DrOetker Strawberry1200286,83,77,650,9
DrOetker Christmas Strøssel1753418,965,91,289
DrOetker Sjokoladebokstaver og-tall2346560,69394,944
DrOetker Blueberry1356324,084,24,242,7
Idun Gul konditorfarge866206,970051
Idun Blå konditorfarge874208,880052

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.