DrOetker Neon mix

Bilde av DrOetker Neon mix.

Kalorier og viktig næringsinnhold i DrOetker Neon mix

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1693 kilojoule
Kcal 404.6 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 100 gram
Sukker 99 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om DrOetker Neon mix.

Dr. Oetker Neon mix kommer i fargene solskinnsgul, eplegrønn, cerise og elektrisk turkis, samlet i en praktisk boks. Neon mix kan brukes på alle typer bakverk og gir et strålende fargerikt resultat.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.05.2019
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr OetkerDr. Oetker
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2601





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrOetker Neon mix med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker Sjokoladebokstaver og-tall2346560,69394,944
DrOetker Black and gold1708408,213,80,791
Idun Favorittblanding1683402,2300,199
DrOetker Pink Strøssel1687403,190099,2
DrOetker Pynteglasur Grønn1474352,280086,7
Coop bakepulver 225g544130,010032
DrOetker Rosa Sukkerfondant1664397,694,9086
Idun Blå konditorfarge874208,880052
DrOetker myke sølvperler1550370,4500,591
Idun Grønn konditorfarge896214,140053
DrOetker Lilla Konditorfarge1052251,4200,461
Idun Surdeig fullkornshvete718171,61,56,430
DrOetker Chokostrøssel1995390,52205,667
DrOetker fotballdekor1564373,790,090,498,2
DrOetker Glimmergelé1142272,930,050,167,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.