Idun Gul konditorfarge



Bilde av Idun Gul konditorfarge.

Kalorier og Næringsinnhold i Idun Gul konditorfarge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 866 kilojoule
Kcal 207 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 51 gram
Sukker 34 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram


Fakta om Idun Gul konditorfarge.

Gul pastafarge på tube brukes til å farge glasurer, kremer, sukkerpasta, marsipan, kakebunner og andre bakevarer. Fargene er vannløselige og det er bare fantasien som setter grenser på hva man vil farge. Oppbevares i romtemperatur

Innlagt dato
Oppdatert dato
07.09.2018
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
IdunOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
377
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker konditorfarge som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Fastelavnsboller 63277,589,725,5341,333,04
Ostekake med vanilje og jordbærgelé3336,3623,843,3126,778,32
Red velvet cake3297,6812,384,27424,64
Monstercupcakes3446,9927,894,6344,126,37
Fingrer til halloween3507,4832,46,4846,433,51
Thekake3301,7711,054,0445,322,39
Harde julekarameller3277,860069,433,23
Julemarshmallows3290,1203,4369,14,27
Julete sjokoladeboller3432,9920,394,5355,584,6
Mørdeighjerter3509,834,366,1143,083,58
Valentinsmuffins3317,127,185,0757,552,04
Mandelkaker3409,2520,817,8845,8110,61
Red velvet cupcakes 23405,925,663,739,775,09
Påskecupcakes3
Fargerik Pavlova3180,547,283,9224,285,64







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Idun Gul konditorfarge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker Neon mix1693404,6200100
DrOetker Vanilla Paste994237,5600,0247
DrOetker Blueberry1356324,084,24,242,7
DrOetker Chocolate Silver Pearls2145512,65233,171
Idun Favorittblanding1638391,4800,599
DrOetker Sukkerroser1766422,079,72,580
DrOetker Christmas Strøssel1753418,965,91,289
DrOetker hvit dekorasjonsfondant1661396,974,5088,6
DrOetker Silvermix1669398,890,1098
DrOetker Pink Strøssel1687403,190099,2
DrOetker Strawberry1200286,83,77,650,9
DrOetker Kakaoroser1766422,079,72,580
Idun Grønn konditorfarge896214,140053
DrOetker Pynteglasur Grønn1474352,280086,7
Mandelessens00000

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.