Idun Gul konditorfarge

Bilde av Idun Gul konditorfarge.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Idun Gul konditorfarge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 866 kilojoule
Kcal 207 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 51 gram
Sukker 34 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Idun Gul konditorfarge.

Gul pastafarge på tube brukes til å farge glasurer, kremer, sukkerpasta, marsipan, kakebunner og andre bakevarer. Fargene er vannløselige og det er bare fantasien som setter grenser på hva man vil farge. Oppbevares i romtemperatur


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.12.2020
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
IdunOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3882





Noen anbefalte oppskrifter som bruker konditorfarge som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Sjørøverskute4.2377,4118,154,2448,563,74
Red velvet cake3.5279,0110,093,66437,4
Julemarshmallows3290,403,4369,174,47
Sjokolade-appelsin-marmorkake2373,7218,764,7445,534,4
Hjemmelaget påskemarsipan3510,4328,199,6752,086,25
Glutenfri gresskarkake med mandler3294,5120,859,1516,389,38
Fastelavnsboller 63278,49,585,8241,333,04
Ostekake med vanilje og jordbærgelé3319,422,043,0926,778,64
Monstercupcakes3445,5827,784,3844,176,51
Fingrer til halloween3512,0532,356,9546,874,72
Thekake3303,4911,074,2445,342,45
Harde julekarameller3278,540069,63,72
Julete sjokoladeboller3435,0320,115,355,85,16
Mørdeighjerter3513,2234,326,6143,183,84
Valentinsmuffins3318,277,115,2857,552,03


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Idun Gul konditorfarge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Idun Grønn konditorfarge896214,140053
DrOetker bakekakao1517362,5621208,9
DrOetker vaniljestang872208,47,44,230,9
DrOetker Cupcake Daisies1504359,450,50,287,2
DrOetker Choco Fondant1662397,214,9086
DrOetker Writing Gel Silver1137271,740066
DrOetker Cupcake Chocolate Stars2423579,0938,84,951,6
DrOetker Rainbow Mix1687403,191,50,296
DrOetker Sjokodekor1995476,8205,667
DrOetker Vanilla Paste994237,5600,0247
DrOetker gelatinblader1444345,110,5840
DrOetker Rød Konditorfarge930222,270,80,851
DrOetker Mix Strøssel1695405,11,30,197
Coop bakepulver 225g544130,010032
DrOetker Cream Fix1618386,70095

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.