Idun Gul konditorfarge



Bilde av Idun Gul konditorfarge.

Kalorier og Næringsinnhold i Idun Gul konditorfarge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 866 kilojoule
Kcal 207 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 51 gram
Sukker 34 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram


Fakta om Idun Gul konditorfarge.

Gul pastafarge på tube brukes til å farge glasurer, kremer, sukkerpasta, marsipan, kakebunner og andre bakevarer. Fargene er vannløselige og det er bare fantasien som setter grenser på hva man vil farge. Oppbevares i romtemperatur

Innlagt dato
Oppdatert dato
07.09.2018
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Idun
Fotograf
Orkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
242
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker konditorfarge som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Fastelavnsboller 63277,589,725,5341,333,04
Ostekake med vanilje og jordbærgelé3336,7323,893,3126,758,26
Red velvet cake3297,6812,384,27424,64
Monstercupcakes3446,9927,894,6344,126,37
Fingrer til halloween3507,4832,46,4846,433,51
Thekake3301,7711,054,0445,322,39
Harde julekarameller3277,860069,433,23
Julemarshmallows3290,1203,4369,14,27
Julete sjokoladeboller3432,9920,394,5355,584,6
Mørdeighjerter3509,834,366,1143,083,58
Valentinsmuffins3317,127,185,0757,552,04
Mandelkaker3409,2520,817,8845,8110,61
Red velvet cupcakes 23405,925,663,739,775,09
Påskecupcakes3
Fargerik Pavlova3180,547,283,9224,285,64







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Idun Gul konditorfarge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker Choco Fondant1662397,214,9086
DrOetker leafy strøssel økologisk1687403,190099
DrOetker Kakemousse Jordbær774184,986,55,426
DrOetker Gul Konditorfarge1137271,740066
DrOetker Prinsesse Lillifee Strøssel Soft1682401,991,30,295,7
DrOetker gelatinblader1444345,110,5840
DrOetker Vaniljesukker 100 gr1669398,890,20,197
DrOetker Vanilla Paste994237,5600,0247
DrOetker Mix Strøssel1695405,11,30,197
DrOetker Rosa Sukkerfondant1664397,694,9086
DrOetker Konditorfarge1099262,660,20,564
DrOetker Blueberry1356324,084,24,242,7
DrOetker sugar eyes1702406,770,5198
DrOetker Cream Fix1618386,70095
DrOetker Pynteglasur Hvit1474352,280087

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.