Idun Gul konditorfarge

Bilde av Idun Gul konditorfarge.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Idun Gul konditorfarge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 866 kilojoule
Kcal 207 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 51 gram
Sukker 34 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Idun Gul konditorfarge.

Gul pastafarge på tube brukes til å farge glasurer, kremer, sukkerpasta, marsipan, kakebunner og andre bakevarer. Fargene er vannløselige og det er bare fantasien som setter grenser på hva man vil farge. Oppbevares i romtemperatur


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
07.09.2018
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
IdunOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
726





Noen anbefalte oppskrifter som bruker konditorfarge som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Julemarshmallows3290,403,4369,174,47
Bondegårdskaker3462,6422,63,6360,713,9
Harde julekarameller3278,540069,63,72
Mørdeighjerter3510,234,366,1143,183,84
Red velvet cupcakes 23407,2225,663,740,16
Påskecupcakes 23403,4818,743,5454,793,34
Red velvet cake3301,0112,314,26437,4
Fastelavnsboller 63277,49,75,5341,333,04
Sukkerstang av marengs3279,1603,3366,463,04
Monstercupcakes3445,8427,744,6344,176,51
Fingrer til halloween3509,2432,46,4846,874,72
Mandelkaker3410,0120,817,884611,15
Grønn eplemilkshake368,791,853,219,812,24
Ostekake med vanilje og jordbærgelé3335,7823,663,5726,778,64
Valentinsmuffins3316,767,145,0757,552,03


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Idun Gul konditorfarge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker hvit dekorasjonsfondant1661396,974,5088,6
DrOetker Neon mix1693404,6200100
Idun Gull og glitter1686402,951,70,598
DrOetker Kakaoroser1766422,079,72,580
DrOetker Kakemousse Sjokolade702167,77
DrOetker Prinsesse Lillifee Strøssel Soft1682401,991,30,295,7
DrOetker Cupcake Chocolate Stars2423579,0938,84,951,6
DrOetker sugar eyes1702406,770,5198
DrOetker Christmas Strøssel1753418,965,91,289
DrOetker Vaniljesukker 100 gr1669398,890,20,197
DrOetker Writing Gel Silver1137271,740066
Idun Kakefyll romsmak1647393,630,50,594
DrOetker Konditorfarge1099262,660,20,564
DrOetker Pynteglasur Hvit1474352,280087
DrOetker baking glue14313420084

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.