Idun Gul konditorfarge

Bilde av Idun Gul konditorfarge.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Idun Gul konditorfarge

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 866 kilojoule
Kcal 207 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 51 gram
Sukker 34 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Idun Gul konditorfarge.

Gul pastafarge på tube brukes til å farge glasurer, kremer, sukkerpasta, marsipan, kakebunner og andre bakevarer. Fargene er vannløselige og det er bare fantasien som setter grenser på hva man vil farge. Oppbevares i romtemperatur


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
07.09.2018
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
IdunOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
572





Noen anbefalte oppskrifter som bruker konditorfarge som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Harde julekarameller3277,860069,433,23
Mørdeighjerter3509,834,366,1143,083,58
Red velvet cupcakes 23405,925,663,739,775,09
Julemarshmallows3290,1203,4369,14,27
Bondegårdskaker3461,622,63,6360,453,26
Påskecupcakes3
Red velvet cake3297,0112,314,26424,64
Fastelavnsboller 63277,49,75,5341,333,04
Sukkerstang av marengs3278,5603,3366,312,62
Monstercupcakes3445,6427,744,6344,126,37
Fingrer til halloween3507,4832,46,4846,433,51
Mandelkaker3409,2520,817,8845,8110,61
Ostekake med vanilje og jordbærgelé3334,7423,663,3126,778,32
Valentinsmuffins3316,767,145,0757,552,04
Fargerik Pavlova3178,837,093,9224,285,64


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Idun Gul konditorfarge med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker Neon mix1693404,6200100
DrOetker Kakemousse Jordbær774184,986,55,426
DrOetker Rosa Sukkerfondant1664397,694,9086
DrOetker Geléhjerter1390332,2103,678
DrOetker hvit dekorasjonsfondant1661396,974,5088,6
DrOetker Sjokodekor1995476,8205,667
DrOetker Rød Konditorfarge930222,270,80,851
DrOetker sugar eyes1702406,770,5198
DrOetker Pink Strøssel1687403,190099,2
DrOetker Vanilla Paste994237,5600,0247
DrOetker Cupcake Chocolate Stars2423579,0938,84,951,6
DrOetker sølvperler2145512,65233,171
Idun Gull og glitter1686402,951,70,598
DrOetker Cupcake Daisies1504359,450,50,287,2
DrOetker salt lakris strøssel1610384,7900,695

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.