DrOetker gelatinblader

Bilde av DrOetker gelatinblader.

Kalorier og viktig næringsinnhold i DrOetker gelatinblader

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1444 kilojoule
Kcal 345.1 kalorier
Protein 84 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 0.5 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om DrOetker gelatinblader.

Dr. Oekter Gelatinplater er et klassisk produkt på kjøkkenet. Gelatin brukes i mange forskjellige retter: fromasj, mousse, ostekake, gelé osv.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.05.2019
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Baketilbehør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr OetkerDr. Oetker
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3959





Noen anbefalte oppskrifter som bruker gelatin som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Dronning Maud - pudding4.9286,2325,957,295,886,17
Dronning Maud dessert5.2329,6426,054,2117,738,96
Dronning maud-fromasj5.2352,4328,364,6917,128,14
Kvæfjordkake4.8269,0613,35,4831,373,69
Pannacotta4.3358,0331,472,5816,127,94
Skumkake5.1283,0405,8964,873,96
Sylterull4.6324,7428,2617,080,4212,28
Daimkake 24.7376,0923,835,8833,846,49
Pannacotta med bærmousse4.2271,2324,532,0610,296,74
Mørk hemmelighet4.9257,3118,374,3518,035,86
Mørk hemmelighet4.9257,3118,374,3518,035,86
Sjokolade Mousse4115,12,85,1416,1418,76
Gammeldags Måneskinnspudding4.9267,9420,425,7915,165,27
Laksemousse4.8218,4317,6712,861,7212,54
Mokkafromasj 25.1317,2123,115,4821,36,48


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrOetker gelatinblader med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrOetker Sjokodekor1995476,8205,667
Idun Blå konditorfarge874208,880052
DrOetker baking glue14313420084
DrOetker Kakemousse Jordbær774184,986,55,426
DrOetker miniperler1593380,720,50,493
DrOetker hvit dekorasjonsfondant1661396,974,5088,6
DrOetker Cupcake Daisies1504359,450,50,287,2
DrOetker Gul Konditorfarge1137271,740066
DrOetker Sjokoladeblader2346560,69394,944
Idun Kakefyll romsmak1647393,630,50,594
DrOetker Choco Fondant1662397,214,9086
Idun Grønn konditorfarge896214,140053
DrOetker Konditorfarge1099262,660,20,564
DrOetker fotballdekor1564373,790,090,498,2
Idun Rød konditorfarge868207,450051

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.