Finsbråten bacongrill med ost

Bilde av Finsbråten bacongrill med ost.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten bacongrill med ost

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 971 kilojoule
Kcal 232.1 kalorier
Protein 11 gram
Karbo 6.5 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber gram
Fett 18 gram
Mettet fett 7.8 gram



Annonse




Fakta om Finsbråten bacongrill med ost.

Herlige grillpølser med det smaksrike baconet til Finsbråten!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.05.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Grill
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Detaljgruppe
Grillpølser
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3966





Noen anbefalte oppskrifter som bruker grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten bacongrill med ost med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Grillpølse 3x600 gr923220,59189,55,6
Stjernekjøtt Grillpølser 500gr ekås974232,7819,29,56
Gilde Grillpølse, med mindre fett68616510,112,85,3
Gilde kjøttrik grillpølse938224,1818115
Gilde Grillpølse 600 gr923220,59189,55,6
Folkets ostegrill med bacon1118267,222,114,43
Coop krakover pølser1040248,5620134
Gilde ostegrill975233,0219115
Leiv Vidar grillpølser med grønnsaker620148,189,57,58
Gilde supergrill med stjernebacon997238,28209,65,5
Gilde grillpølse med bacon og løk1001239,23209,65,8
Chef pølse trailergrill972232,3199,16,7
Finsbråten knacker Ost1080258,1220154,5
Nordfjord bacongrill med ost1070255,7320118
Folkets ostegrill 480gr1075256,9221125,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.