Finsbråten Grillpølser 250 gr

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Finsbråten Grillpølser 250 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten Grillpølser 250 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 956 kilojoule
Kcal 228.5 kalorier
Protein 11.5 gram
Karbo 6 gram
Sukker 2.1 gram
Kostfiber gram
Fett 17.8 gram
Mettet fett 6.9 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.07.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Grill
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
929





Noen anbefalte oppskrifter som bruker grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15213,6610,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,2116,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9164,8712,2911,082,393,69
Langpannekake4138,075,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5213,3617,269,014,95,17
Pølse- og pastaform4.7184,987,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,825,1211,6212,544,51
Innbakte pølser med revet ost3261,2916,3510,817,164,49
Pølse i vaffel2.8212,3412,728,0415,352,37
Grove pølsehorn3.3239,613,49,6418,692,62
Pølsespidd3.3211,68,949,7422,122,22
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,8712,955,217,035,56
Pølser, egg og bacon4.5175,8912,017,878,384,25
St Hans-salat4.5139,468,863,8410,22,81


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten Grillpølser 250 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Folkets bbq wurst american1095261,721,813,23,4
Gilde Grillpølse 3x600 gr923220,59189,55,6
Stjernekjøtt Grillpølser 500gr ekås974232,7819,29,56
Arne Børresen Gourmetgrill 640gr938224,181996
Gilde Grillpølse8161971710,60,4
Gilde Grillpølse 2x600 gr923220,59189,55,5
Folkets grillpølse 600 gr892213,18178,86,4
Rema 1000 prima grillpølse 900gr1025244,9719108
Finsbråten Grillpølser med Chili & Ost 495gr961229,6717,5117
Grøstadgris Grillpølse1041248,7920,311,65,5
Leiv Vidar kebabgrill781186,6513134,5
Leiv Vidar ostegrill971232,0618116,5
Nordfjord baconpølse med ost1153275,5623116,7
Chef pølse trailergrill972232,3199,16,7
Gilde Grillpølse, med mindre fett68616510,112,85,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.