Fiskemannen skalldyrkabaret

Bilde av Fiskemannen skalldyrkabaret.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Fiskemannen skalldyrkabaret

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 195 kilojoule
Kcal 46.6 kalorier
Protein 7.4 gram
Karbo 1.9 gram
Sukker 0.7 gram
Kostfiber gram
Fett 1 gram
Mettet fett 0.5 gram



Annonse




Fakta om Fiskemannen skalldyrkabaret.

Ferdiglagd fiskecabaret lagd i Norge


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
11.05.2021
Hovedgruppe
Fisk og skalldyrprodukter
Undergruppe
Fiskehermetikk pålegg
Kilde til Næringsdata
Produsent
FiskemannenFiskemannen
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
2684





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Fiskemannen skalldyrkabaret med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Limfjord muslinger i vann500119,54175
Salatmesteren Rekekabaret19045,410,66,23,4
Toro Spekesildfilet645154,1511135
Stabbur laks med sitronpepper520124,287,3131,6
Coop laksepålegg 100gr583139,338,49,56,2
Abba røkta musslor i olja700167,34,3248,2
Fiskemannen rekekabaret 180gr19546,61,17,41,7
Stabbur laks825197,1715132,9
Bjellands krabbe naturell32076,481,4150,8
King Oscar Lofot Postei1360325,0430,110,82,1
Abba Jansonsfileter550131,454,51014
Seilaks, i olje, avrent72017312,215,70
King Oscar lofot torskelever2350561,656070
Stabburet svolværpostei1528365,1935112,7
King Oscar kippers1130270,0720,9210

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.