Gangstad edel hvit

Bilde av Gangstad edel hvit.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gangstad edel hvit

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1706 kilojoule
Kcal 407.7 kalorier
Protein 22 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 36 gram
Mettet fett 23.5 gram



Annonse




Fakta om Gangstad edel hvit.

Mild, halvfast hvitskimmelost. Godt tilbehør er vår Gulrot & Tindvedbær marmelade Best mellom 1,5 – 4 mnd. etter produksjon.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.06.2020
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost Hvitmuggost
Kilde til Næringsdata
Produsent
Gangstad GÃ¥rdsysteriGangstad GÃ¥rdsysteri
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1358





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gangstad edel hvit med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brie de Paris1556371,8833181
Brillat savarin 200 g1630389,57408,62,6
Tine Chevre Original haukeli 100 gr1382330,2930151
Tine Camembert135932828190
Skånaliseter Camembert1490356,1155200
Brie Coeur de Lion1453347,2631171
Arla Høng Guldbrie1559372,634180,5
Arla castello Creamy White red chili1701406,5339140,7
Ostegården brie rund1444345,1131170,5
Eldorado brie1473352,0432170
Eiker Camembert1325316,6727190,2
Brie Révérend 1,2 kg1472351,831190,1
Camembert Maxi Bocage1095261,720200,5
Tine Dovretinde1544369,0133190
Eldorado camembert1114266,2420220

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.