Grilstad pizzasalami

Bilde av Grilstad pizzasalami.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad pizzasalami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1954 kilojoule
Kcal 467 kalorier
Protein 24 gram
Karbo 0.8 gram
Sukker 0.7 gram
Kostfiber gram
Fett 41 gram
Mettet fett 14 gram



Annonse




Fakta om Grilstad pizzasalami.

Når du vil ha en balansert og velsmakende pizza, bør du prøve denne. Pizzasalami er en mild favoritt som alle kan like. TIPS! Legg Pizzasalami oppå osten - det smaker himmelsk!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.02.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttpålegg salami
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1443





Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4352,7126,5510,3817,179,18
Ostehorn 52.9225,397,957,8329,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4185,1211,086,9713,618,27
Porsjons pizza med salami4254,5615,3610,1217,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,364,767,86,286,83
Pølsesnacks3.3201,3915,259,366,1213,91
Matmuffins1.7244,3711,8910,0323,36,04
Skive med salami og agurk4.5270,8119,899,4412,849,75
Vaffeltoast4.5282,6118,6316,0911,6812,04
Sim sala bim salat4.5280,725,2611,072,0112,01
Potetpizza 24.5147,689,846,747,285,18
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,6524,5514,2314,7814,66
Høstsalat med kylling og linser2.7202,1712,6514,356,5711,44
Salami- og potetform4216,615,88,089,9510,24
Vennegjengbrød4237,0115,957,8414,777,69


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad pizzasalami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
First Price salami dansk20935075014,20,1
Grilstad nistesalami1508360,4129242
Gilde siliana skivet1533366,3830270
Bjerke kryddersalami skåret1572375,732220
Grilstad jubelsalami bordpakning 135gr1618386,735181
Mydland Reinsalami 240gr1582378,0931,1250,4
Grilstad jubelsalami krydder1618386,735181
Gilde Salami1652394,8235210
Grilstad heia salami1512361,3627281,1
Salami177542939,517,60,9
Bjerke Salami med parmesan1536367,130,622,20
Gilde Favorittsalami 150 gr1738415,3837192,7
Grilstad dansk salami 50gr1991475,8446161
Grilstad fersk salami1364325,9927200,9
Gilde Spesial salami1313313,825250

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.