Helios fullkornris lang

Bilde av Helios fullkornris lang.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Helios fullkornris lang

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1476 kilojoule
Kcal 352.8 kalorier
Protein 6.7 gram
Karbo 77.2 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber 3.8 gram
Fett 3.1 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse




Fakta om Helios fullkornris lang.

Denne middagsrisen er kjent for sin gode smak. Risen er upolert, det vil si at den ytterste hinnen, sølvhinnen, ikke er slipt bort, og riskornet forblir slik naturen har skapt det – full av næring og smak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
16.06.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Ris
Kilde til Næringsdata
Produsent
HeliosHelios
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3327
Spesielle egenskaper
Økologisk





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Helios fullkornris lang med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Parboiled Ris, økologisk, Green Valley14733471,27,775,7
Brun ris kokt469112,090,832,3221,71
Helios grøtris hvit1464349,891,16,577,2
Ris, upolert, naturris, langkornet, kokt4961170,9323,5
Eldorado økologisk jasminris1507360,171878
Lange Brune Ris, økologisk, Green Valley1547369,732,927,9473,64
Rema 1000 Fullkornsris 8x125gr1464349,892,4772
Ris, grøtris, 5-25 min koketid, tørr15033540,76,580
Toro økologisk langkornet ris539128,820,232,522,2
Uncle Bens boil in bag fullkornsris709169,451,13,934,7
Rema 1000 Basmatiris 8x125gr1518362,80,58,879
Toro Boil in bag jasminris524125,230,52,927
Arborioris160537816,485,2
Ming grøtris 185 gr420100,381,14,4417,8
Urtekram fullkorn jasminris 500 gr1530365,672,97,974

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.