Hindu stjerneanis malt pose

Bilde av Hindu stjerneanis malt pose.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Hindu stjerneanis malt pose

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1410 kilojoule
Kcal 337 kalorier
Protein 18 gram
Karbo 50 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 15 gram
Fett 16 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.10.2020
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydder rent
Kilde til Næringsdata
Produsent
Olaf Ellingsen A/SOlaf Ellingsen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1115





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Hindu stjerneanis malt pose med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Seltin00000
Santa Maria Kanel Malt 210 g1005240,191,2427,5
Hindu kanel hel boks1016242,821,2428,1
Toro Krydderiet Nellik Malt139133513631,6
Hindu valmuefrø glass2050489,9541,6183
Toro Krydderiet Hvitløkspepper977233,51,91433
Hvitløkspulver14633460,716,663,7
Hindu allehånde malt pose1100262,98,76,172,1
Hindu cumin-spisskummen hel glass1569374,9922,317,844,2
Santa Maria herbes de provence1187283,698,57,224
Gurkemeie, malt12212913,39,744,4
Hindu koriander malt glass1247298,0317,812,454,9
Hindu vaniljestang tahiti glass529126,430,9220,4
Santa maria Allehånde hel 14 gr1457348,228,76,150,5
Toro Krydderiet Løkpulver1497357,781,71069

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.