Peppes pizzabunn porsjonspizza

Bilde av Peppes pizzabunn porsjonspizza.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Peppes pizzabunn porsjonspizza

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1120 kilojoule
Kcal 267.7 kalorier
Protein 8.2 gram
Karbo 48.1 gram
Sukker 2.6 gram
Kostfiber gram
Fett 2.4 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Peppes pizzabunn porsjonspizza.

Ferdig fersk bunn til porsjonspizza


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.03.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pizza bunner
Kilde til Næringsdata
Produsent
Peppes PizzaPeppes Pizza
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3056





Noen anbefalte oppskrifter som bruker pizzabunn som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Tacopizza4.1156,844,666,9920,715,18
Grønnsakspizza4.6125,845,225,0813,764,57
Toro Nanbrød4.4218,696,277,0732,414,45
Tacokrydret kyllingpizza5.2196,467,5212,6618,518,26
Tunfisk pizza4.5175,327,328,5117,515,79
Sterk Pizza4.2177,026,5810,5218,127,35
Artiskokkhjerte pizza(0,A)3188,4111,954,8714,338,52
Californiapizza(0,AB)4.5262,5413,4416,8217,929,71
Pizza med fire sorter ost4.5220,0611,6612,1915,918,86
Elgpiroger4.5224,148,114,2622,6710,63
Toro urtebrød3.5272,75,79,344,55,7
Piratpizza3146,814,9510,2614,575,13
Hawaiipizza2151,975,959,3314,616,96
Potet-løkpizza(B,AB)3160,416,376,6318,27,19
Barnas pølsespidd3178,226,7415,8213,146,55


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Peppes pizzabunn porsjonspizza med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Peppes Tynn pizzabunn1180282,026,57,146
Peppes grov pizzabunn1133270,785,28,143,4
Møllerens pizzabunn glutenfri1039248,324,35,745,6
Eldorado pizzabunn italiensk 430 gr1216290,624,99,449
Eldorado pizzabunn rund 280 gr1142272,934,97,848
Toro pizzabunn italiensk type 400gr1353323,369,11247
Eldorado pizzabunn fullkorn986235,653,28,541
Finax pizzabottner1229293,737,40,555
Tine Nå Italiensk Pizzabunn1226293,017,39,446
Eldorado pizzabunn XXL1142272,934,97,848
Peppes Italian Tynn Firkantet Pizzabunn1171279,866,76,646
Rema 1000 pizzabunn familie 550g1128269,595,46,645
Møllerens surdeig pizzabunn1015242,581,69,345,6
Orgran glutenfri pizzabunn1305,433120,21,379,4
Møllerens pizzabunner glutenfri930222,272,42,545,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.