Rema 1000 Pastasaus 500gr

Bilde av Rema 1000 Pastasaus 500gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 Pastasaus 500gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 145 kilojoule
Kcal 34.6 kalorier
Protein 1.6 gram
Karbo 4.8 gram
Sukker 4.5 gram
Kostfiber 1.3 gram
Fett 0.7 gram
Mettet fett 0.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.07.2021
Hovedgruppe
Grønnsaker og grønnsaksprodukter
Undergruppe
Pizza tomat pastasauser
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000Rema 1000
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3022





Noen anbefalte oppskrifter som bruker pastasaus som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Skinkebiff med pasta4120,764,1814,95,789,28
Chilipølsepasta3193,257,277,0823,48,06
Pennette Gratinato, Pastagrateng med Pennette Rigate3226,27,327,831,124,01
Pipe Rigate Calamari, Pipe Rigate med blekksprut i hvitvinsaus3177,593,298,7726,236,29
Penne Rigate Affumicate, Penne Rigate med bacon og cherrytomater3217,2711,737,1719,876,77
Spaghetti med ansjosfilet og kapers i tomatsaus3222,867,166,1330,946,28
Svinekoteletter med kremet kinakål3165,6711,558,26,584,27
Enkel spaghetti all´Arrabiata3219,0314,337,5114,338,16
Roses spesial lasagne3126,694,719,8610,956,17
Kremet kyllingpasta med bacon3138,363,3412,1114,57,35
Pasta med spekeskinke og gorgonsola3223,958,6311,6924,279,61


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 Pastasaus 500gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Dolmio pastasaus hvitløk18544,210,51,77,9
Coop Pastasaus19245,881,11,57,4
First Price pastasaus16338,950,21,57,1
Rema 1000 pastasaus12529,870,71,14,9
Grimstad Pizzasaus 200gr21250,660,81,98
Rema 1000 Pizzasaus 500gr23756,642,71,55,8
Eldorado tomatpure38491,7714,814,5
Coop Xtra Tomatsaus14935,611,71,27,3
Urtekram pastasaus basilikum 350 gr14935,611,11,14,1
Tomatsaus10224,370,31,25,31
Helios Pastasaus, Arrabbiata19045,413,10,24,6
Urtekram pizzasaus37088,4351,97,9
Dolmio pastasaus smooth classico21050,190,71,68,2
Urtekram tomatpure konsentrert 200 gr38090,820,42,518
Dolmio stir in sweet pepper40496,556,21,77,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.