Skjoldbærer

Bilde av Skjoldbærer.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Skjoldbærer.

Urt i lepeblomstfamilien. Vakre små blå blomster.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Skjoldbærer.

Brukes som te mot diverse plager.


Innlagt dato
Oppdatert dato
07.03.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderurter og urterKristin Vigander
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3083




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Skjoldbærer med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Kjørvel tørket990236,613,923,237,8
Santa maria mynte1176281,06619,922,2
Krusemynte29370,020,943,756,89
Hindu laurbærblad pose14773538,47,648,6
Lofoten Goma Wakame – sjøgress salat512122,365,8110,6
Urtekram sitrongress41498,940,491,8225,31
Findus persille135320,43,11,6
Lupini1552370,929,7436,1740,38
Dillfrø1276304,9614,5415,9834,07
Urtekram ingefærterninger kandiserte1400334,60,20,280
Santa maria oregano 30 gr1101263,134,3926,4
Santa Maria basilikum1016242,824,12310,1
Hindu timian glass1183282,737,49,126,9
Salvie tørket1317314,7612,7510,6360
Hindu oregano pose1018243,34,3921,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.