Synnøve Grovkrisp sesam 170gr

Bilde av Synnøve Grovkrisp sesam 170gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Synnøve Grovkrisp sesam 170gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1967 kilojoule
Kcal 470.1 kalorier
Protein 18.3 gram
Karbo 18.3 gram
Sukker 34.9 gram
Kostfiber gram
Fett 25.4 gram
Mettet fett 3.2 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
08.12.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Kilde til Næringsdata
Produsent
Synnøve FindenSynnøve Finden
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1672





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Synnøve Grovkrisp sesam 170gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Kavli Korni Flatbrød1462349,411,89,566
Wasa Havre 300 gr1552370,9251165,2
Eventyrsmak Grovt flatbrød - 300 gram Pose14503431,610,665,5
Ryvita Muesli Crunch Twin Pack1509360,655,48,361,8
Toro knekkebrød1999477,76311727
Wasa Frukost økonomi 480 gr1700406,391266
Semper linfrøknacke1522363,756571
Leksandsknekke normalt stekt1485354,912,49,665
Knekkebrød, lyst15933789,111,759,9
Semper Gourmetknekkebrød1526364,713,34,973
Wasa rugsprø original1450346,5521160
Finn Crisp Pluss Sesam & Fiber1550370,456,71256
Ryvita Sesam1569374,99710,558,3
Ryvita protein quinoa og sesam1550370,454,920,753,2
Wasa Delikatess Sesam1500358,55,51155

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.