Brenden Seter Skrivabrød

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Brenden Seter Skrivabrød.

Tradisjonelt brukt til festmat. Påsmurt med smør, sirup eller brunost. Brødet er steikt 3 gonger. Først i jern, så krota på ei side og steikt (tradisjonelt i peis), så krota på andre sida og steikt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
25.11.2007
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Produsent
Brenden Seter/Lesja tradisjonsbakst
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2864




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brenden Seter Skrivabrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Wasa Havre1552370,9251162,5
Wasa mineral pluss1566374,276,51557,8
Berit Nordstrand økologisk frøkrisp urkorn1896453,14201841,5
Wasa sport13443191,91057,3
Finn Crisp Knekkebrød havre1500358,54,31262
Leksands Havre1522363,753,41165
Toro knekkebrød1999477,76311727
Leksands surdeig1450346,553,81058
Flatbrød, havre, kjøpt1340318210,257
Flatbrød, kjøpt13593222,310,357,7
Wasa Frukost1700406,391266
Ryvita protein quinoa og sesam1550370,454,920,753,2
Wasa Müsli Gourmet1450346,551,5964
Semper Chiaknekkebrød15293632,34,772,7
Ryvita Multi-Grain1554371,47,211,256

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.