Brenden Seter Skrivabrød

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Brenden Seter Skrivabrød.

Tradisjonelt brukt til festmat. Påsmurt med smør, sirup eller brunost. Brødet er steikt 3 gonger. Først i jern, så krota på ei side og steikt (tradisjonelt i peis), så krota på andre sida og steikt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
25.11.2007
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Produsent
Brenden Seter/Lesja tradisjonsbakst
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2861




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brenden Seter Skrivabrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Finn Crisp Knekkebrød Rye Snacks Frø1557372,128,11253
Wasa rugsprø original1450346,5521160
Finn Crisp Pluss Sesam & Fiber1550370,456,71256
Leksands surdeig1450346,553,81058
Berit Nordstrand økologisk frøkrisp urkorn1896453,14201841,5
Finax glutenfri knackehalvor1451346,781,84,474
Urtekram knekkebrød delikatesse1412337,461,88,663
Wasa surdeig rug1400334,621060
Synnøve Grovkrisp med gresskarkjerner 170gr1978472,7425,119,533,9
Semper Knackebrød1450346,552672
Finn Crisp Rund Multigrain1497357,7861156
Ryvita mediterranean herbs1697405,581,69,581,3
Ryvita Multi-Grain1554371,47,211,256
Semper Havreknacke1591380,244,55,575
Wasa Sport+1410336,99310,356,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.