Brenden Seter Skrivabrød

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Brenden Seter Skrivabrød.

Tradisjonelt brukt til festmat. Påsmurt med smør, sirup eller brunost. Brødet er steikt 3 gonger. Først i jern, så krota på ei side og steikt (tradisjonelt i peis), så krota på andre sida og steikt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
25.11.2007
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Produsent
Brenden Seter/Lesja tradisjonsbakst
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2862




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brenden Seter Skrivabrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Ryvita gresskarfrø1554371,47,211,256
Semper linfrøknacke1522363,756571
Leksands søtpotet og bønner1450346,5541455
Sætre kornmo knekkebrød urter og havsalt2150513,85341729
Sætre kornmo knekkebrød chia2200525,8361726
Masalamagic Nirus Papadam m/spiskummen1443344,8711866
Wasa Fiber Balance1417338,665,512,5642
Orgran fiber knekkebrød1180282,0237,356,3
Sigdal helsprøtt Knekkebrød, havre1902457261732,9
Mesterbakeren Original Knekkebrød1978476291729,9
Knekkebrød, lyst15933789,111,759,9
Leksands Havre1522363,753,41165
Wasa Din Stund Chia & Havsalt1454347,53,610,557,3
Synnøve lettere grovkrisp med valmuefrø1437343,445,416,950,8
Wasa Spelt & chia1669398,8910,31456,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.