Coop Musli Crunchy Bær

Bilde av Coop Musli Crunchy Bær.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Musli Crunchy Bær

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1882 kilojoule
Kcal 449.8 kalorier
Protein 9.9 gram
Karbo 62 gram
Sukker 19 gram
Kostfiber 8.4 gram
Fett 16 gram
Mettet fett 3.6 gram



Annonse




Fakta om Coop Musli Crunchy Bær.

Frokostkorn med bær.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.10.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kornblanding frokostkorn
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
5,07 poeng satt av 15 brukere.
Besøk
12009





Noen anbefalte oppskrifter som bruker musli som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Energibar4360,961912,6432,675,33
Hollandsk eplekake4231,3612,723,3124,412,95
Muslibrød med linfrø4.5239,084,583,0744,783,24
Muslibrød glutenfritt3.5200,133,992,6637,153,02
Müslimuffins2.5128,420,842,8925,152,39
Fullkornsbrød2220,222,088,3239,81,61
Muffins med kakao og müsli3350,1514,976,6945,263,01
Brytbröd med müsli3209,21,042,5245,363,4
Eplekake med musli3259,297,693,1743,323,44
Glutenfri grøt med fruktmusli367,640,961,4112,481,31
Sjokoladekyss3442,4317,717,4360,397,54
Glutenfritt Muslibrød3200,133,992,6637,153,02
Julens gode brød3237,243,127,8442,231,46
Bondepiker med kesam3164,322,53,1831,055,12
Mousse med banan og solbær399,892,153,8415,433,74


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Musli Crunchy Bær med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Weetabix Original1531365,921269
Synnøve morgensol1762421,1112963
Axa havregott blåbær1900454,1178,163
Jippi Havreputer17024035,712,271,7
Nestle Lion frokost karamell og sjokolade1689403,675,68,275,8
DrSchar Milly Magic 1-2-31593380,721,58,477,6
First Price puffet havre1413337,7711,956
Quaker Snack-a-jacks-crispy barbecue1743416,577,77,577
Synnøve herkules frokostkuler1750418,252,78,485
Kelloggs musli coconut og cashew1882449,79188,559
Quaker Minifras1630389,5761167
Kelloggs all bran plus1400334,63,51448
Noka Chocolate Caramel Müsli1703407,0111,731,140,2
Axa Granola Eple & Rosin1750418,25178,849
Kelloggs variety frokost1629389,331,56,385

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.