Gilde Fåresnabb

Bilde av Gilde Fåresnabb.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Fåresnabb

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1370 kilojoule
Kcal 325 kalorier
Protein 25.5 gram
Karbo 0 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 25 gram
Mettet fett gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.03.2007
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse får
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3927





Noen anbefalte oppskrifter som bruker fårepølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Fylte lefser4.9178,057,8910,2415,7213,86
Couscoussalat med fårepølse4.586,24,763,595,474,04
Lefserull3222,3415,589,4910,3112,91
Spekematanretning3322,8724,6325,220,0829,31
Spekematanretning til 103334,2425,5225,410,7128,64


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Fåresnabb med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Vossakjøt eldhusrøykt fårepølse1350322,6518182
Fårepølse144834927,123,32,9
First Price fårepølse1456347,9827260,9
Gilde Fårepølse økologisk1420340
Vossakjøt fårepølse1350322,6518182
Vossafår røykt fårepølse1273304,2423241
Grilstad trønderfår bordpakning1628389,0933221
Grilstad trønderfår 170 gr1628389,0933221
Grilstad vestafår1542368,5331220
Vossafår fenarull1050250,9517231
Tamt og Vilt Fårepølse138233225,523,72,1
Gilde Go og Mager fårepølse741177,099240
Grilstad trønderfår 40 gr1628389,0933221
Stranda strandafår 80gr1330317,8723,925,50,7
Vossafår røykt fårepølse 120 gr1273304,2423241

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.