Grilstad salami snack mini

Bilde av Grilstad salami snack mini.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad salami snack mini

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2200 kilojoule
Kcal 525.8 kalorier
Protein 25 gram
Karbo 3 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 20 gram



Annonse




Fakta om Grilstad salami snack mini.

Grilstad gir forbrukeren muligheten til å spise spekepølse i flere brukssituasjoner. Enten du er på tur, i bilen eller har lyst på noe salt og godt til fredagskosen. Salami-smaken er noe de fleste har et forhold til, og oppleves som en mild og smakfull favoritt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.02.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttpålegg salami
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1420





Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4352,7126,5510,3817,179,18
Ostehorn 52.9225,397,957,8329,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4185,1211,086,9713,618,27
Porsjons pizza med salami4254,5615,3610,1217,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,364,767,86,286,83
Pølsesnacks3.3201,3915,259,366,1213,91
Matmuffins1.7244,3711,8910,0323,36,04
Skive med salami og agurk4.5270,8119,899,4412,849,75
Vaffeltoast4.5282,6118,6316,0911,6812,04
Sim sala bim salat4.5280,725,2611,072,0112,01
Potetpizza 24.5147,689,846,747,285,18
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,6524,5514,2314,7814,66
Høstsalat med kylling og linser2.7202,1712,6514,356,5711,44
Salami- og potetform4216,615,88,089,9510,24
Vennegjengbrød4237,0115,957,8414,777,69


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad salami snack mini med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Salami1652394,8235210
Bjerke Rødvinsalami1445345,3529,5200
Grilstad nistesalami1508360,4129242
Gilde Favorittsalami1738415,3837192,7
Finsbråten Salami1638391,4835,319,50,1
Grilstad pepper salami1618386,735181
Grilstad jubelsalami pepper1618386,735181
Grilstad lev litt lettere salami735175,669,1221,2
First Price salami dansk20935075014,20,1
Nordfjord original salami1639391,7234201
Grilstad Italiana salami 35gr1689403,6734251,5
Folkets salami 80 gr1476352,7630,620,20
Grilstad nistesalami 100 gr1508360,4129242
Gilde Go og Mager salami758181,169250
Nordfjord salami 150 gr1639391,7234201

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.