Grilstad dansk salami

Bilde av Grilstad dansk salami.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad dansk salami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1991 kilojoule
Kcal 475.8 kalorier
Protein 16 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 16 gram



Annonse




Fakta om Grilstad dansk salami.

Salami av dansk type med klassisk rød farge og mild smak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.05.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Råvareinnhold
74gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1122





Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4354,926,810,4217,179,18
Ostehorn 52.9230,638,717,7529,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4192,2311,597,7813,618,27
Porsjons pizza med salami4252,915,49,9617,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,24,767,86,286,83
Matmuffins1.7242,8111,939,8223,36,04
Pølsesnacks4.5201,9515,259,486,1213,91
Potetpizza 24.5148,079,896,827,285,18
Sim sala bim salat4.5280,8825,2611,072,0112,01
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,4724,2914,7714,7814,66
Velsmakende muffins4240,3711,879,7822,866,01
Vennegjengbrød4236,8415,987,8714,777,69
Høstsalat med kylling og linser2.7201,1812,6614,476,5711,44
Salami- og potetform4216,6715,838,19,9510,24
Matmuffins med salami3234,4311,397,4824,773,83


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad dansk salami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Grilstad jubelsalami1618386,735181
Grilstad chorizo hel1898453,6239252
Grilstad stabbur1820434,9839201
Vossakjøt vossa spianata1478353,2428,7241
Grilstad taco snack mini2200525,846253
Taga classic salchichon extra1450346,5527250,9
First Price fårepølse1456347,9827260,9
Grilstad salami snack mini2200525,846253
Grilstad nistesalami 100 gr1508360,4129242
Gilde Eldhusrøykt Tiriltunga Original1276304,9623250
Grilstad trønderfår bordpakning1628389,0933221
Gilde Fjellbit1911456,7242201
Taga classic Chorizo Sarta1960468,4441243
First price salami 250 gr1535366,8631220,8
Grilstad Antons Sicilia2067494,0143252,5

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.