Grilstad dansk salami

Bilde av Grilstad dansk salami.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad dansk salami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1991 kilojoule
Kcal 475.8 kalorier
Protein 16 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 16 gram



Annonse




Fakta om Grilstad dansk salami.

Salami av dansk type med klassisk rød farge og mild smak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
21.02.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttpålegg salami
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Råvareinnhold
74gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2791





Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4352,8726,5710,417,179,18
Ostehorn 52.9233,058,698,0829,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4184,6211,067,0713,618,27
Porsjons pizza med salami4254,1215,3810,1417,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,364,767,86,286,83
Matmuffins1.7244,3411,910,0423,36,04
Pølsesnacks3.3201,8715,259,486,1213,91
Skive med salami og agurk4.5271,3119,919,4412,849,75
Potetpizza 24.5148,79,96,827,285,18
Sim sala bim salat4.5280,725,2611,072,0112,01
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,4724,2914,7714,7814,66
Vaffeltoast4.5282,5318,5916,1611,6812,04
Velsmakende muffins4241,9411,8410,0122,866,01
Vennegjengbrød4235,2815,668,0114,777,69
Høstsalat med kylling og linser2.7201,1412,6614,476,5711,44


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad dansk salami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Grilstad jubelsalami extra1469351,0927261
Bjerke helgeroa salami1502358,9730,820,40
Kolonihagen Salami med fennikel1436343,227250,6
Gilde Favorittsalami 150 gr1738415,3837192,7
Nordfjord original salami1639391,7234201
Grilstad pizzasalami195446741240,8
Grilstad Italiana salami 35gr1689403,6734251,5
Finsbråten Salami1638391,4835,319,50,1
Gilde Spesial salami1313313,825250
Grilstad fersk salami1364325,9927200,9
Folkets salami 80 gr1476352,7630,620,20
Nordfjord salami 150 gr1639391,7234201
First Price salami dansk20935075014,20,1
Gilde Favorittsalami minis 130 gr1347321,9325222,8
Grilstad nistesalami 100 gr1508360,4129242

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.