Grilstad dansk salami

Bilde av Grilstad dansk salami.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad dansk salami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1991 kilojoule
Kcal 475.8 kalorier
Protein 16 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 16 gram



Annonse




Fakta om Grilstad dansk salami.

Salami av dansk type med klassisk rød farge og mild smak.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.05.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Råvareinnhold
74gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1245





Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4354,926,810,4217,179,18
Ostehorn 52.9230,638,717,7529,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4192,2311,597,7813,618,27
Porsjons pizza med salami4252,915,49,9617,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,24,767,86,286,83
Matmuffins1.7242,8111,939,8223,36,04
Pølsesnacks4.5201,9515,259,486,1213,91
Skive med salami og agurk4.5271,1319,919,4212,849,75
Potetpizza 24.5148,079,896,827,285,18
Sim sala bim salat4.5280,8825,2611,072,0112,01
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,4724,2914,7714,7814,66
Velsmakende muffins4240,3711,879,7822,866,01
Vennegjengbrød4236,8415,987,8714,777,69
Høstsalat med kylling og linser2.7201,1812,6614,476,5711,44
Salami- og potetform4216,6715,838,19,9510,24


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad dansk salami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Grilstad supersalami1218291,120271
Nordfjord pepperoni pizza topping1663397,4533232,9
Grilstad gullsalami 175 gr1820434,9840201
Vossafår med ramslauk1300310,72025
Nordfjord original salami1639391,7234201
Finsbråten KrydderSalami 80g1665397,9335,319,51,6
Folkets chorizo1164278,192313,44,6
Grilstad trønderfår1628389,0933221
Grilstad Antons Cabanossy2057491,6243251,6
Grilstad pepperoni1757419,9236231
Grilstad lev litt lettere salami735175,669,1221,2
Gilde Santa Kristina spekepølse1757419,9236250
Vossakjøt reinsnabb1580377,6229220,9
First Price fårepølse1456347,9827260,9
Gilde siliana skivet1533366,3830270

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.