Grilstad dansk salami



Bilde av Grilstad dansk salami.

Kalorier og Næringsinnhold i Grilstad dansk salami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1991 kilojoule
Kcal 475.8 kalorier
Protein 16 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 16 gram


Fakta om Grilstad dansk salami.

Salami av dansk type med klassisk rød farge og mild smak.

Innlagt dato
Oppdatert dato
18.05.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Råvareinnhold
74gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
950
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4354,6126,7510,4717,179,18
Ostehorn 52.9230,638,717,7529,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4192,2311,597,7813,618,27
Porsjons pizza med salami4253,1715,439,9617,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,24,767,86,286,83
Matmuffins1.7243,2611,989,8223,36,04
Pølsesnacks4.5201,9515,259,486,1213,91
Potetpizza 24.5148,079,896,827,285,18
Sim sala bim salat4.5280,8825,2611,072,0112,01
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,4724,2914,7714,7814,66
Velsmakende muffins4240,8211,929,7822,866,01
Vennegjengbrød4236,8415,987,8714,777,69
Høstsalat med kylling og linser2.7201,1812,6614,476,5711,44
Salami- og potetform4216,6715,838,19,9510,24
Matmuffins med salami3234,4311,397,4824,773,83







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad dansk salami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Go og Mager salami758181,169250
Grilstad tasty original snack mini2028484,6943260,6
First Price fårepølse1456347,9827260,9
Vossakjøt reinsnabb1580377,6229220,9
Gilde Haugpølse1743416,5736231,2
Grilstad svartpølse1464349,8926281
Vossafår fenarull1186283,4519280,5
Salsiccia italiensk pølse112827118,321,84,7
Gilde Favorittsalami1738415,3837192,7
Gilde Favorittsalami minis 130 gr1347321,9325222,8
Gilde Pepperoni1758420,1636240
Grilstad salchicha picante1719410,8435231
Grilstad jubelsalami fennikel1618386,735181
Grilstad jubelsalami 175 gr1618386,735181
Grilstad reinsdyrsnabb1773423,7436262

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.