Grilstad dansk salami



Bilde av Grilstad dansk salami.

Kalorier og Næringsinnhold i Grilstad dansk salami

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1991 kilojoule
Kcal 475.8 kalorier
Protein 16 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 46 gram
Mettet fett 16 gram


Fakta om Grilstad dansk salami.

Salami av dansk type med klassisk rød farge og mild smak.

Innlagt dato
Oppdatert dato
18.05.2019
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
Grilstad
Fotograf
Grilstad
Råvareinnhold
74gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
866
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker salami som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pastasalat 35.4354,6126,7510,4717,179,18
Ostehorn 52.9230,638,717,7529,473,88
Calzone med blandet kjøtt og ost4192,2311,597,7813,618,27
Porsjons pizza med salami4253,1715,439,9617,915,99
Meksikansk kyllinggryte med ost3.2101,24,767,86,286,83
Matmuffins1.7243,2611,989,8223,36,04
Pølsesnacks4.5201,9515,259,486,1213,91
Potetpizza 24.5148,079,896,827,285,18
Sim sala bim salat4.5280,8825,2611,072,0112,01
Brushetta med salami romana og stekt taleggio4.5341,4724,2914,7714,7814,66
Velsmakende muffins4240,8211,929,7822,866,01
Vennegjengbrød4236,8415,987,8714,777,69
Høstsalat med kylling og linser2.7201,1812,6614,476,5711,44
Salami- og potetform4216,6715,838,19,9510,24
Matmuffins med salami3234,4311,397,4824,773,83







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad dansk salami med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Grilstad Chili Jalapeño Snack mini2051490,1843251,4
Gilde Go og Mager fårepølse741177,099240
Gilde chili spekepølse1742416,3336230
Vossakjøt eldhusrøykt fårepølse1350322,6518182
Grilstad pepperoni hel1757419,9236231,7
Grilstad chorizo1929461,0341221
Grilstad reinsdyrsnabb1773423,7436262
Grilstad jubelsalami1618386,735181
Gilde Haugpølse1743416,5736231,2
Grilstad salchicha picante hel1719410,8435231
Grilstad Italiana salami1689403,6731251,5
Salsiccia italiensk pølse112827118,321,84,7
Gilde Rødvinspølse 350 gr1555371,6430240
Gilde naturlig godt sognemorr snabb1458348,4627270
Finsbråten KrydderSalami 80g1665397,9335,319,51,6

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.