Masalamagic Nirus butter chicken

Bilde av Masalamagic Nirus butter chicken.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Masalamagic Nirus butter chicken

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1238 kilojoule
Kcal 295.9 kalorier
Protein 17.9 gram
Karbo 7.3 gram
Sukker 4.4 gram
Kostfiber gram
Fett 21.7 gram
Mettet fett 2.4 gram



Annonse




Fakta om Masalamagic Nirus butter chicken.

18.september ble butter chicken paste lansert som det 15.ende produktet i matserien Nirus Masalamagic. Pasten er som de andre helt uten kunstige tilsetninger eller konserveringsmidler, og gluten- og melkefri. Styrken er medium, men kan tilpasses den enkeltes smak med tilsetning av fløte. Den kan også lages med valgfrie ingredienser isteden for kylling. Sausen er like god med andre kjøttvarianter, tofu eller grønnsaker.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
31.01.2022
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger våte
Kilde til Næringsdata
Produsent
MasalaMagic ASMasalamagic
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
1888
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Melkefri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Masalamagic Nirus butter chicken med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Blue dragon Wasabi Premium1070255,739,23,839,2
Go-tan Sambal Oelek chili paste14534,6511,35,2
Go-tan Sambal Oelek 1 kg18043,0211,57
Masalamagic Nirus koriander paste928,872228,1420
Knorr basilikum krydderpasta1700406,34257
Ingefærpasta33580,060,751,8215,77
Blue Dragon grønn karri pasta1562373,31275,526
Eldorado hvitløkspure1293309,0227,41,812,2
Masalamagic Nirus curry paste928,872228,5528
Santa Maria Green curry paste34983,410,12,117
Eldorado korianderpure1048250,4725,322,3
Lofoten Wasabi510121,892520
Santa Maria spice paste beef tacos501119,736,52,212
Knorr timian krydderpasta1816434,02444,86,5
Pataks Tikka Masala Paste127230422,73,418,1

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.