Masalamagic Nirus butter chicken



Bilde av Masalamagic Nirus butter chicken.

Kalorier og Næringsinnhold i Masalamagic Nirus butter chicken

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1238 kilojoule
Kcal 295.9 kalorier
Protein 17.9 gram
Karbo 7.3 gram
Sukker 4.4 gram
Kostfiber gram
Fett 21.7 gram
Mettet fett 2.4 gram


Fakta om Masalamagic Nirus butter chicken.

18.september ble butter chicken paste lansert som det 15.ende produktet i matserien Nirus Masalamagic. Pasten er som de andre helt uten kunstige tilsetninger eller konserveringsmidler, og gluten- og melkefri. Styrken er medium, men kan tilpasses den enkeltes smak med tilsetning av fløte. Den kan også lages med valgfrie ingredienser isteden for kylling. Sausen er like god med andre kjøttvarianter, tofu eller grønnsaker.

Innlagt dato
Oppdatert dato
08.05.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger våte
Kilde til Næringsdata
Produsent
Nirus Masalamagic
Fotograf
Masalamagic
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
655
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Melkefri
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Masalamagic Nirus butter chicken med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Heinz Tomat Puré24157,590,23,710,1
Eldorado hvitløkspure1293309,0227,41,812,2
Eldorado korianderpure1048250,4725,322,3
Eldorado red curry paste519124,041,23,922,5
Lofoten Wasabi510121,892520
Santa maria Pumpkin Seed and Chili Pesto850203,15159,54,5
Karri pasta grønn111426921,34,711,3
Tapenade1700406,343,352,092,66
Pataks Curry Paste Mild1172280,124,64,89,1
Lofoten Wasabiperler163,8200,20
Gaea Kalamata oliven tapenade651155,5812,42,76,6
Masalamagic Nirus koriander paste928,872225420
Blue Dragon grønn karri pasta26763,810,52,212,6
Ica Basilikum pesto1750418,254523
Santa Maria red curry paste428102,291,42,720

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.