Nordfjord Kjøttkaker 600gr

Bilde av Nordfjord Kjøttkaker 600gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nordfjord Kjøttkaker 600gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 826 kilojoule
Kcal 198 kalorier
Protein 12.3 gram
Karbo 6.4 gram
Sukker 1.1 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 13.6 gram
Mettet fett 5.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttkaker
Kilde til Næringsdata
Produsent
Nordfjord KjøttNordfjord kjøtt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2589





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Kjøttkaker som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Kjøttkaker i saus1.897,284,445,358,515,32
Kjøttkaker med viltsaus1.7105,14,55,799,874,56
Pitabrød med kjøttkake394,6223,9213,648,83
Kjøttbolle stroganoff3133,464,685,9916,314,27
Asiatiske nudler med spirer og kjøttboller3154,277,798,4511,958,01
Eggsession392,786,067,491,8411,51
Feriegryte3129,396,796,2510,376,78
Kjøttkaker med sydlandsk vri3163,225,928,2418,26,9


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nordfjord Kjøttkaker 600gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Folkets Kjøttkaker 600g799190,9613,510,36,4
Coop kjøttkaker 720gr727173,7513124,7
Skjeggerød kjøttkaker 1,2kg750179,2512126
Coop Kjøttkaker 420g792189,2813135,3
Kjøttkaker73717711,311,96,8
First Price kjøttkaker 800 gr653156,069,211,66,3
Nordfjord Kjøttkaker xxl890212,7115136,4
Gilde Skikkelige kjøttkaker787188,0912146
Gilde Håndstekte Kjøttkaker80919414,412,63,7
Gilde danske frikadeller862206,0114146
Folkets kjøttkaker rå 390 gr736175,912170,2
Gilde Kjøttkaker grove801191,4312138
Gilde Go og Mager kjøttkake635151,769117
Nordfjord Kjøttkaker 1 kg890212,7115136,4
Kuraas kjøttkaker premium643153,678,112,47,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.