Rema 1000 Fullkornstortillas 370gr

Bilde av Rema 1000 Fullkornstortillas 370gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 Fullkornstortillas 370gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1213 kilojoule
Kcal 289.9 kalorier
Protein 9.3 gram
Karbo 46 gram
Sukker 2.7 gram
Kostfiber 6.4 gram
Fett 6 gram
Mettet fett 1.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.07.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000Rema 1000
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
5441





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 Fullkornstortillas 370gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Santa Maria Naan Bread1066254,772,98,246,8
Tykklefse, uten fyll143034010,66,753,5
Berthas turklenning sukker og kanel 50 gr1652394,82225,141,1
Old El Paso Tortilla medium glutenfri1136271,52,2058
Berthas lefsegodt 1 pk kanel1699406,06234,651,4
Potetlompe, potetlefse, kjøpt6961640,44,833,9
Santa Maria tortilla corn wheat medium1230293,975,67,750
Santa Maria tortilla soft økologisk medium1290308,315,97,954,1
Vestlandslefsa923220,593,36,240
Hatting pitabrød1069255,491,68,150
Berthas mykbrød fullkorn1161277,476,57,247,1
Mission Fresh and Soft Spelt and Oat Wrap1223292,294,89,351,7
Old el paso Stand N Stuff taco boats whole wheat tortillas1240296,365,28,950,3
Buer lomper750179,250,55,536
Toro wraps fullkorn tortilla1250298,75101041

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.