Santa Maria Naan Bread Lemon and Chili

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Santa Maria Naan Bread Lemon and Chili.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa Maria Naan Bread Lemon and Chili

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1150 kilojoule
Kcal 274.8 kalorier
Protein 8 gram
Karbo 47 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 6 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Santa Maria Naan Bread Lemon and Chili.

Naanbrød er et tradisjonelt indisk brød. Passer utmerket som tilbehør til indiske matretter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
24.02.2012
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
5795





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria Naan Bread Lemon and Chili med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mission Fresh and Soft Spelt and Oat Wrap1223292,294,89,351,7
Santa Maria pizza tortilla1252299,225,27,653,6
Santa Maria Naan Bread garlic1119267,444,18,247,3
Vestlandslefsa Lefsesnack1492356,5813,56,951,5
Buer Birgers Beste Lefser750179,2515,535
Old El Paso Tortilla fullkorn medium1207288,4768,346,6
Tortilla, wraps/burrito, hvetemel10962604,88,544,8
Vestlandslefsa923220,593,36,240
Saritas nanbrød korian og hvitløk1223292,297,87,850
Tykklefse, påsmurt, kjøpt167340020,75,247,4
Berthas mykbrød fullkorn1161277,476,57,247,1
Hatting pitabrød1069255,491,68,150
Berthas klenning 260gr1658396,2622,35,144
Santa Maria tortilla whole wheat medium1171279,865,5847
Pataks Naanbrød Plain mini1199286,566,58,248,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.