Santa Maria tortilla whole wheat medium

Bilde av Santa Maria tortilla whole wheat medium.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa Maria tortilla whole wheat medium

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1171 kilojoule
Kcal 279.9 kalorier
Protein 8 gram
Karbo 47 gram
Sukker 2.4 gram
Kostfiber 5.2 gram
Fett 5.5 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse




Fakta om Santa Maria tortilla whole wheat medium.

En 8" tortilla bakt på hvetemel, grahamsmel, hvetekli og surdeig av hvete. Fyll den med ditt favorittfyll, spis til lunsj, middag eller på piknik. Når som helst, hvor som helst!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.06.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3342





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Tortilla som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Kylling Wraps5248,5814,9811,5915,989,39
Burritos med kyllingkjøttdeig5.6139,175,298,17136,32
Burritos4104,442,927,4910,675,68
Kylling-wrap 24.5139,43,0619,038,729,96
Enchilladas3.9154,498,057,2812,015,49
Mole Poblano De Guajolote3.7132,215,8715,453,7311,18
Lakse wrap4.5141,9210,087,74,8612,54
Meksikanske kyllingfajitas5.2136,246,988,229,396,55
Ungdommens Kyllingwrap3.8136,286,087,5311,666,28
Enchiladas, røde4223,2712,477,4419,0910,68
Enchiladas med kylling4.3161,927,1811,212,73,67
Kyllingwrap med spinat og rødløksalsa4.6136,464,3411,7211,947,51
Quesadillas med ost og kylling5287,3416,2617,8316,998,05
Enchilada2.1178,8311,0910,298,8810,51
Quesadilla3.8239,8213,2621,138,6315,56


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria tortilla whole wheat medium med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset speltlomper 4 stk660157,740,64,236
Berthas lefsegodt 2 pk 220g1699406,0623,84,651,4
Toro wraps fullkorn tortilla1250298,75101041
Bjørken spelt lomper866206,970,95,743,4
Santa Maria Papadums1450346,552,52157
Santa Maria pizza tortilla1252299,225,27,653,6
Eldorado tortilla hvete1194285,364,27,852
Buer Birgers Beste Lefser750179,2515,535
Tykklefse, påsmurt, kjøpt167340020,75,247,4
Polarbrød tynnbrød surdeig1262301,613,98,955
Santa Maria tortilla corn and wheat small1230293,975,67,750
Old el paso Stand N Stuff taco boats whole wheat tortillas1240296,365,28,950,3
Berthas seterlefse 216gr1676400,5620,64,549,3
Buer Annas Mandelpotetlefser784187,370,85,239,8
Toro indisk poppadums med hvitløk14502402,52157

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.