Mars Sjokolade mini 18gr

Bilde av Mars Sjokolade mini 18gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Mars Sjokolade mini 18gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1780 kilojoule
Kcal 424 kalorier
Protein 4.1 gram
Karbo 66.6 gram
Sukker 63.3 gram
Kostfiber 2 gram
Fett 15.3 gram
Mettet fett 7.3 gram

Notat


Annonse




Fakta om Mars Sjokolade mini 18gr.

Mars sjokoladebar med nougat overtrukket med karamell og melkesjokolade.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
Mars NorgeMars Norge
Karakter (Snitt)
4,25 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
8521





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Sjokolade som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Firkløverkake4.5267,8911,114,5537,094,4
Firkløverkake fra Freia5.1429,2427,385,7139,245,61
Firkløver-kake 54.5446,8927,857,3440,116,65
Iskake med firkløver5.2309,4519,654,9427,55,99
Konfirmasjonskake for gutt4.3279,5915,316,3528,085,47
Brostein kake4408,0520,236,6448,676,36
Drømmekake4369,322,327,3934,115,22
Firkløverkake 24.5318,8613,85,4742,53,96
Atomkalori bomba fra nord4407,3924,716,1639,095,52
Gjøksyrens friskhet3291,3116,357,1727,776,52
Stor suksesskake3425,6226,728,4636,35,55
Tursnacks 1(0)3535,1840,087,8633,0117,85
Tursnacks 2(AB)3452,524,55,4850,6322,4
Kokosboller u/melk3387,0415,962,5858,279,28
Veganske nøttekaker med sjokolade3489,1735,316,5734,0711,15


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Mars Sjokolade mini 18gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
BonBon bullshit2050489,9521568
Nidar New Energy1740415,86155,963
Freia Oreo julekalender 286gr2221530,81295,460
Sørlandschips melkesjokolade med chips 165 gr2297548,98359,348
Nidar favoritter rød pose1958467,9623,16,858,2
Freia Mørkere Melkesjokolade salt karamell 85gr2295548,5355,252
Freia oreo småbiter 150 gr2297548,9833557
Freia Firkløver2365565,2336,59,148,5
Nidar hjemmelagde risboller2210528,19299,459
Minde knas kjekskuler2133509,7826859
Freia Premium Sitron & Ingefær2395572,439,54,747
Freia Nonstop2000478183,272
Mars Snickers hazelnut 2pakke 80gr2047489,2323,98,159,5
Nidar sommerfavoritter2055491,1427,7654,5
Freia Oreo snøball 112gr2328556,39356,754

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.