Sørlandschips chilinøtter milde

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Sørlandschips chilinøtter milde.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Sørlandschips chilinøtter milde

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2230 kilojoule
Kcal 533 kalorier
Protein 15 gram
Karbo 40 gram
Sukker 6.5 gram
Kostfiber 7.2 gram
Fett 34 gram
Mettet fett 5.4 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
05.08.2019
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Nøtter mandler og frø
Kilde til Næringsdata
Produsent
Sørlands chipsSørlandschips
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1544





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Sørlandschips chilinøtter milde med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nidar Vill mandler med sjokolade2360564,04141238
Den Lille Nøttefabrikken cashew usaltet2426579,81481727
First Price nøttemix2134510,0232,316,137,1
Den Lille Nøttefabrikken spesial usaltet 170gr2587618,29561814
Grønn og frisk valnøttkjerner2381569,0565183,9
Mandelsmør239958150,120,46,9
Helios Mandler2520602,2854195,4
Mandler, økologisk, Green Valley2417577,6650,6421,267,94
Cashewnøtter, saltet250060448,71819,2
Maarud Peanøtter ovnsrøstet og saltet2550609,455124,511
Linfrø, knuste211651442,218,31,6
Toppmix topping malte linfrø2090499,5135,821,313,3
Natuvit Sesamfrø uten skall2898692,62501824
DrOetker hakkede mandler2601621,6355199
Den Lille Nøttefabrikken Peanøtter m Skall Xl 220g2448585,07502414

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.