Buitoni lasagne plater

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Buitoni lasagne plater.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Buitoni lasagne plater

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1495 kilojoule
Kcal 357.3 kalorier
Protein 11.2 gram
Karbo 72.6 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 1.9 gram
Mettet fett gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.05.2008
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta tørr
Kilde til Næringsdata
Produsent
BuitoniOPV Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4336





Noen anbefalte oppskrifter som bruker lasagneplater som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Vegetarlasagne4.3103,094,594,5410,093,39
Lasagne 14.7108,023,5810,158,365,74
Canneloni med kyllingkjøttdeig4.6153,069,529,067,337,52
Lasagne 55118,236,477,347,34,55
Vegetar lasagne4186,1810,3412,1610,56,18
Enkel lasagne4.6187,4711,7311,449,026,43
Amires Lasagne5.2164,618,139,0613,497,61
Spinatlasagne4.593,810,413,8617,826,47
Lasagne glutenfri 23.683,84,423,686,913,14
Lakselasagne3.2124,636,859,16,395,54
Kylling-lasagne4.3137,128,148,696,853,2
Lasagne 43.7168,779,939,3910,025,07
Rask lasagne4.5216,0613,313,9610,055,21
Lasagne med sopp4.5106,134,294,7811,356,17
Lettvint lakselasagne4.5112,115,658,676,395,68


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Buitoni lasagne plater med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bucatini tørr1471347111,969,8
Fusilli tørr1471347111,969,8
Barilla cannelloni1521363,5121271,7
Farfalle tørr1471347111,969,8
Eldorado farfalle tricolore1546369,491,511,575
Pasta, fullkorn, tørr15323622,512,668,3
Sopps Makaroni Fullkorn1450346,5521465
Urtekram pasta lasagneplater1450346,552,11265
Semper makaroner1500358,51,8877
Sopps makaroni snarkokt1471347111,969,8
Eldorado fusilli1555371,641,512,575,7
Barilla lasagne gul1521363,5121271,7
Pasta, naturell, tørr14713471,311,969,8
Pasta garganelli1523,0136441467
Fettuccine tørr1471347111,969,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.