Finsbråten for alle leverpostei

Bilde av Finsbråten for alle leverpostei.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten for alle leverpostei

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1021 kilojoule
Kcal 244 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber gram
Fett 23 gram
Mettet fett 7.3 gram



Annonse




Fakta om Finsbråten for alle leverpostei.

Vi har nå tatt ett skritt videre og lansert denne nye serien med produkter med egenskaper som mindre salt, melk- og laktosefrie samt glutenfrie. I tillegg har vi unnlatt og bruke løk og hvitløk, noe den utgåtte serien “MerSmak” da hadde. Dermed håper vi at vi kan omfavne flere av de menneskene som må leve med allergier som i tillegg ikke tåler løk og hvitløk. Dere må gjerne hjelpe deres lokale kjøpmann med å “minne” han på at han må ha disse produktene i sitt sortiment da flere av kjeden har meldt de inn som frivillige produkter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
11.02.2016
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Posteier og pate
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Råvareinnhold
31gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1275
Spesielle egenskaper
Melkefri
Glutenfri





Noen anbefalte oppskrifter som bruker leverpostei som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Farsert fasan Belle meunière3.5174,799,0715,727,2715,81
Tre sorter canapeer3233,7111,739,3821,985,56
Landgang2.5254,5116,2515,4211,3311,67
Leverpate2304,629,45,893,879,18
Rapphøns med surkål3105,453,2811,976,479,17
Leverpostei og bacon3112,584,824,2812,048,64
VM-blings med leverpostei og bacon3234,2710,437,925,166,91
Kjøttpate3132,918,2910,142,897,77
Blings med leverpostei, rødbeter og bacon3225,1413,77,7316,787,5
Påske-lammepostej3139,128,2513,12,0115,16
Mors kjøttpostei3194,0215,628,683,367,91
Egg Cocotte3222,2718,7711,132,077,83
Posteiblings31679,35,314,787,92
Canapeer med leverpostei og salatagurk3254,1312,156,8628,445,64
Smørbrød med lun leverpostei3205,0412,27,5714,988,08


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten for alle leverpostei med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Finsbråten pate med tranebær og sjampinjong1080258,122312,51
Kronborg original ovnsbakt leverpostei1030246,1720116
Andemousse fransk1952466,524781
Gilde Fersk leverpostei1000239209,45,9
Finsbråten reinsdyrpate1168279,152412,54
Mills Ovnsbakt julepostei bacon1190284,4123119
Finsbråten Pepperpate1080258,122312,51
Finsbråten ovnsbakt postei1080258,122312,51
Finsbråten gullpostei ferskpakket993237,3221,99,71,1
Hvitløkspaté belgisk1196285,8421194
Stabburet Baconpostei grov kuvertbeger1015242,5820106,2
Bjerke Hvitløkspate1024244,7320,88,96,1
Finsbråten fransk pate1160277,2424133
Stabburet Leverpostei dansk grov1027245,4521104,7
Finsbråten gullpostei993237,3221,99,71,1

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.