Finsbråten for alle leverpostei



Bilde av Finsbråten for alle leverpostei.

Kalorier og Næringsinnhold i Finsbråten for alle leverpostei

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1021 kilojoule
Kcal 244 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 1 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber gram
Fett 23 gram
Mettet fett 7.3 gram


Fakta om Finsbråten for alle leverpostei.

Vi har nå tatt ett skritt videre og lansert denne nye serien med produkter med egenskaper som mindre salt, melk- og laktosefrie samt glutenfrie. I tillegg har vi unnlatt og bruke løk og hvitløk, noe den utgåtte serien “MerSmak” da hadde. Dermed håper vi at vi kan omfavne flere av de menneskene som må leve med allergier som i tillegg ikke tåler løk og hvitløk. Dere må gjerne hjelpe deres lokale kjøpmann med å “minne” han på at han må ha disse produktene i sitt sortiment da flere av kjeden har meldt de inn som frivillige produkter.

Innlagt dato
Oppdatert dato
11.02.2016
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Posteier og pate
Kilde til Næringsdata
Produsent
Finsbråten
Fotograf
Finsbråten
Råvareinnhold
31gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1021
Spesielle egenskaper
Melkefri
Glutenfri
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker leverpostei som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Farsert fasan Belle meunière3.5177,629,4615,637,1915,81
Tre sorter canapeer3234,3411,89,3821,985,56
Landgang2.5245,3115,3315,1911,3311,67
Leverpate2305,2329,475,893,879,18
Rapphøns med surkål3105,453,2811,976,479,17
VM-blings med leverpostei og bacon3234,2710,437,925,166,91
Leverpostei og bacon3112,584,824,2812,048,64
Kjøttpate3134,178,4310,142,897,77
Blings med leverpostei, rødbeter og bacon3225,1413,77,7316,787,5
Påske-lammepostej3139,128,2513,12,0115,16
Mors kjøttpostei3195,2815,768,683,367,91
Egg Cocotte3223,0818,8611,132,077,83
Canapeer med leverpostei og salatagurk3255,1212,266,8628,445,64
Posteiblings31679,35,314,787,92
Smørbrød med lun leverpostei3205,0412,27,5714,988,08







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten for alle leverpostei med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Stryhns dansk grov postei1030246,1720116
Finsbråten Hvitløkpate1080258,122312,51
Finsbråten pate med tranebær og sjampinjong1080258,122312,51
Stabburet Leverpostei dansk grov1027245,4521104,7
Finsbråten urtepate1080258,122312,51
Gilde Fersk leverpostei hvitløk og ramsløk956228,48199,25,7
Finsbråten Pepperpate1080258,122312,51
Finsbråten gullpostei993237,3221,99,71,1
Finsbråten ovnsbakt postei1080258,122312,51
Stryhns grov baconpostei830198,371597
Stabburet grov leverpostei med bacon1015242,5820106,2
Andemousse m/portvin1952466,524781
Finsbråten reinsdyrpate1168279,152412,54
Gilde Ovnsbakt Leverpostei Grov987235,8918125,9
Landpaté belgisk1196285,8421194

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.