Finsbråten Wienerpølser 1,05 kg

Bilde av Finsbråten Wienerpølser 1,05 kg.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finsbråten Wienerpølser 1,05 kg

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1007 kilojoule
Kcal 240.7 kalorier
Protein 11 gram
Karbo 7.5 gram
Sukker 2.7 gram
Kostfiber gram
Fett 18.5 gram
Mettet fett 6.9 gram



Annonse




Fakta om Finsbråten Wienerpølser 1,05 kg.

Storpakk wiener som kommer ferdig kappet. Allergenfrie - perfekt for hele familien!


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.05.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse wiener
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinsbråtenFinsbråten
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2865





Noen anbefalte oppskrifter som bruker wiener som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Lette Pølsehorn(innbakte pølser)5241,4611,38,5325,373,32
Pirat-piroger4226,218,058,9628,353
Oslogryten4.7120,185,965,0410,673,2
Pølser i slåbrok4.5166,4712,256,946,425,86
Skinkeboller med pølser4.5154,828,869,178,475,77
Sterke pølser i lompe4.5200,6510,018,2518,576,08
Barneselskapets pølse-pinnsvin3.5156,3610,284,4210,853,47
Kålrot, brokkoli og pølse3105,816,236,615,393,51
Tysk pølsepostei2240,2116,4910,8811,585,2
Svinekoteletter med pølse2152,3810,968,933,934,33
Polarpizza2232,9110,3710,5523,656,45
Risotto al pomodoro3114,665,944,6410,333,54
Wienerpølser med varm potetsalat3102,414,814,19,613,25
Pølseragu3108,75,164,768,883,64
Karbonader med festpiff3135,749,586,354,954,49


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finsbråten Wienerpølser 1,05 kg med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Grøstadgris Wienerpølse928221,7918,19,55,7
Leiv Vidar Wienerpølse927221,5517,5106
Nordfjord wienerpølse stor956228,4818107
Coop xtra Wienerpølse89521618,210,12,4
Gilde Go og Mager Wienerpølse610145,799115,5
Leiv Vidar wienerpølser med grønnsaker626149,619,57,58,2
Wienerpølse87421117,410,92,3
Chef Pølse lang wiener1021244,0120106,5
Leiv Vidar Wienerpølse uten allergener927221,5517,5106
Gilde superwiener931222,5189,395,7
Skjeggerød Wienerpølse 1kg993237,3219107,1
Rema 1000 prima Wienerpølse 875gr980234,2218117
Grøstadgris Wienerpølse 380gr928221,7918,19,55,7
Gilde Wienerpølser8892141810,82,3
Gilde Wienerpølser 1,17 kg930222,2718105,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.