Kolonihagen Kakaomelk

Bilde av Kolonihagen Kakaomelk.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kolonihagen Kakaomelk

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 207 kilojoule
Kcal 49.5 kalorier
Protein 4.3 gram
Karbo 7.2 gram
Sukker 7 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 0.3 gram
Mettet fett 0.2 gram



Annonse




Fakta om Kolonihagen Kakaomelk.

Økologisk laktosefri sjokomelk laget på melk fra Jerseykuer.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.07.2022
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Bakemel diverse
Kilde til Næringsdata
Produsent
KolonihagenKolonihagen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1351
Spesielle egenskaper
Økologisk
Laktosefri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kolonihagen Kakaomelk med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Holmen crisp Jyttemjøl 5 slag Mix1426340,810,86,372
Regal Sammalt rug grov1400334,62962
Kamut1501358,732,617,368,2
Teffmel14383400,610,869,1
Mandelmel249260353,122,44
Møllerens sammalt spelt1413337,74,116,453,1
Holli Mølle Kjempedurum Finmalt økologisk1440344,1621169
Eventyrsmak Steinmalt byggmjøl12783021,1860
Urtekram brødmiks stenalder2393571,9246,820,213
Møllerens Fibra 4-Kornmel1418338,93,411,559,6
Helios spelt sammalt1441344,393,214,658,4
Holli Mølle spelt kli økologisk1414337,9431263
Helios Quinoamel 300 gr1488355,635,912,262,4
Møllerens siktet speltmel14663461,714,366,2
Urtekram siktet speltmel1430341,771,31269

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.