Kolonihagen Kakaomelk

Bilde av Kolonihagen Kakaomelk.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kolonihagen Kakaomelk

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 207 kilojoule
Kcal 49.5 kalorier
Protein 4.3 gram
Karbo 7.2 gram
Sukker 7 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 0.3 gram
Mettet fett 0.2 gram



Annonse




Fakta om Kolonihagen Kakaomelk.

Økologisk laktosefri sjokomelk laget på melk fra Jerseykuer.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.07.2022
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Bakemel diverse
Kilde til Næringsdata
Produsent
KolonihagenKolonihagen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1350
Spesielle egenskaper
Økologisk
Laktosefri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kolonihagen Kakaomelk med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Regal sammalt rug fin1350322,652958
Holli Mølle Kjempedurum Finmalt økologisk1440344,1621169
Speltmel, siktet14663461,714,366,2
Helios spelt sammalt1441344,393,214,658,4
Rug13473192,49,657
Rugmel, siktet14053321,25,869
Teffmel14383400,610,869,1
Holli Mølle Svedjerug Finmalt økologisk1260301,142,8768
Maismel grovt1515362,083,598,1269,59
Funksjonell mat mandelmel1531,38366105111
Spelt1414337,942,414,5770
Urtekram siktet speltmel1430341,771,31269
Eventyrsmak Steinmalt byggmjøl12783021,1860
Regal Siktet speltmel1500358,51,61466
Holli Mølle spelt Finmalt økologisk1414337,94312,163

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.