Pasta, fullkorn, kokt med salt

Kalorier og viktig næringsinnhold i Pasta, fullkorn, kokt med salt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 585 kilojoule
Kcal 139 kalorier
Protein 4.5 gram
Karbo 23.1 gram
Sukker 1.3 gram
Kostfiber 3 gram
Fett 2.5 gram
Mettet fett 0.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3,33 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
16599





Noen anbefalte oppskrifter som bruker fullkornpasta som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pasta med skinke og pesto3.8320,7115,3921,9422,2613,28
Spagetti med pepperskinke og spisskål495,551,755,5713,026,84
Quorn deig med linser og pesto pasta3.5200,52,5211,4828,846,33
Svinefilet teriyaki3137,792,8912,6214,287,69
Tunfiskpasta for barn 9-12 mnd3157,534,939,217,844,87
Chilipølsepasta3193,257,277,0823,48,06
Kjøttkaker med sydlandsk vri3163,225,928,2418,26,9
Fusilli Contadina, Fullkornsfusilli med sopp3253,16,377,2637,2221,74
Pasta grønnata3221,249,8211,5720,239,72
Varm pastasalat 23112,691,8310,4712,689,68
Pasta byggonaise3175,674,679,1523,045,17
Fullkornpasta og tomatsaus med tunfisk3123,291,41917,283,44
Pasta med fersk og røykt ørret3192,619,0711,0915,587,35
Fiskekake med pastasalat i matboksen3199,17,346,5324,755,93
Fullkornspenne med kyllingklubber3232,339,6512,9921,76,39


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Pasta, fullkorn, kokt med salt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.