Toro wraps rullekebab kit

Bilde av Toro wraps rullekebab kit.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro wraps rullekebab kit

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1340 kilojoule
Kcal 320 kalorier
Protein 10 gram
Karbo 48 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 9 gram
Mettet fett gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.10.2006
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
14386





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro wraps rullekebab kit med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Berthas turklenning brunost 50 gr1470351,3317,45,742,8
Santa Maria Papadums1450346,552,52157
Pitabrød, fint, kjøpt96722817,745,3
Pataks Pappadums Plain1213289,90,820,159,1
Bjørken potetkaker566135,270,32,929,9
Potetlompe, potetlefse, kjøpt6961640,44,833,9
Lefse, ferdig smurt, Vestlandslefsa162538816,66,352,1
Toro wraps fullkorn tortilla1250298,75101041
Old El Paso Tortillas fullkorn large1207288,4768,346,6
Berthas seterlefse 216gr1676400,5620,64,549,3
Masalamagic Nirus Papadam original1443344,8711866
Berthas seterlefse med kanel 265gr1676400,5620,64,549,3
Vestlandslefsa Lefsesnack1492356,5813,56,951,5
Berthas turklenning sukker og kanel 50 gr1652394,82225,141,1
Old El Paso Tortilla medium glutenfri1136271,52,2058

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.