Bayonneskinke, kokt

Bilde av Bayonneskinke, kokt.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bayonneskinke, kokt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 522 kilojoule
Kcal 124 kalorier
Protein 19.5 gram
Karbo 0.3 gram
Sukker 0.3 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 5 gram
Mettet fett 1.7 gram



Annonse




Fakta om Bayonneskinke, kokt.

Lettsaltet skinke som passer varme eller kalde til en rekke middagsretter. Du får kjøpt dem rå eller kokte. I kjøledisken finner du ferdig oppkuttede terninger til småretter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Svin skinke
Kilde til Næringsdata
Opplysningskontoret for kjøtt
Karakter (Snitt)
3,5 poeng satt av 10 brukere.
Besøk
22999





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Bayonneskinke som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Bayonneskinke med sennepssaus3.368,183,525,812,885,26
Bayonneskinke med appelsinsaus392,563,5613,911,149,02
Røkt skinke med rosinsaus2113,113,8715,254,29,8
Dampet kinakål med urtesaus og røkt skinke222,170,552,671,282,67
Elggulasj384,33,511,741,1814,5
Gratinert kalveschnitzel3110,724,6216,60,5221,6
Bayonneskinke med ananas3202,3316,0513,111,2710,18
Gratinert svinefilet 23121,036,3714,870,888,45
Sitrusskinke3135,524,5817,575,9912,08
Rosenegg med skinkesalat3230,7221,388,770,756,46
Skinkemedaljonger3234,811,4612,6619,537,48
Kald skinke370,811,396,277,375,47
Bayonneskinke med appelsin393,643,810,743,617,6
Middagen i form385,063,1676,614,38
Orientalsk bayonneskinke3161,1611,110,674,438,61


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bayonneskinke, kokt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mydland Svensk Skinke Benfri RÃ¥490117,114,518,80,1
Grøstadgris Kokt skinke skiver456108,983,921,30,3
Nordfjord skinkestrimler40296,072,4171,1
Kokt skinke399952,816,70,7
Nordfjord bayonneskinke495118,36150,9
Nordfjord smårettskinke39594,42,4171,2
First Price smårettskinke446106,594170,5
Folkets bayonneskinke rå 1 kg483115,435,2170,1
Grøstadgris Juleskinke 1 kg41498,941,519,91
Mydland bayonneskinke kokt829198,1315,115,80,1
First Price sommerskinke524125,236,315,91
Folkets bayonneskinke kokt 1 kg507121,175,417,90,2
Mydland juleskinke kokt benfri530126,674,819,90,8
Grøstadgris Røkt Juleskinke 1000gr583139,335,821,30,3
Folkets Juleskinke Lettrøkt Ca1kg711169,9211170,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.